Winlogon.exe obraz pliku sam sie uszkadza

witam, mam od wczoraj taki problem, ciezko zwalic wine teraz nawet na jakis wirus internetowy, nie wiem czemu dzieje sie jak dzieje, dzis nawet wyczyscilem dysk i przywrocilem go do ustawien systemowych, a zaraz po tym, jak tylko zainstalowalem podstawowe programy i zaczalem skanowac (choc nie ma czego) programem antywirusowym system, znow mi sie pojawila komenda ze obraz tego pliku jest uszkodzony, nie mam bladego pojecia dlaczego tak jest… prosze doradzcie cos, co moze byc tym spowodowane?

To chyba cos poważnego sam to plik rejstru

A kiedy ci wyskakuje ten błąd co sie po nim dzieje .

instalowałeś nowe antywirusy czy cos ??

Ty robiłęś formata i to tak po formacie czy to już długo masz zainstalowaną winde ??

Masz sp2 ??

Najlepiej to daj loga

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\logonui.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\avp.exe

C:\WINDOWS\System32\RUNDLL32.EXE

C:\Program Files\Gigabyte\Gigabyte Windows Utility Manager\gwum.exe

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Hacker\KAVPF.exe

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\avp.exe

C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\WINDOWS\System32\msiexec.exe

C:\Documents and Settings\Fylkirk\Pulpit\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 5.0\Reader\ActiveX\AcroIEHelper.ocx

O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx

O4 - HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE

O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\System32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM\..\Run: [kav] "C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\avp.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe

O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background

O4 - HKCU\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\System32\NVMCTRAY.DLL,NvTaskbarInit

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - Global Startup: gwum.lnk = C:\Program Files\Gigabyte\Gigabyte Windows Utility Manager\gwum.exe

O4 - Global Startup: Kaspersky Anti-Hacker.lnk = C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Hacker\KAVPF.exe

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\npjpi150_06.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\npjpi150_06.dll

O9 - Extra button: Web Anti-Virus - {1F460357-8A94-4D71-9CA3-AA4ACF32ED8E} - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\scieplugin.dll

O12 - Plugin for .spop: C:\Program Files\Internet Explorer\Plugins\NPDocBox.dll

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{C9F03500-DCE6-4A57-9547-4DE9387F1169}: NameServer = 217.144.192.2,217.144.192.33

O20 - Winlogon Notify: klogon - C:\WINDOWS\System32\klogon.dll

O23 - Service: Kaspersky Anti-Virus 6.0 (AVP) - Kaspersky Lab - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\avp.exe

O23 - Service: NVIDIA Driver Helper Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

oto log :] jest czysty ;]

znalazlem chyba problem, przynajmniej w przypadku zprzed sformatowania i przywrocenia dysku do ustawien pierwotnych, za pierwszym razem tak sie stalo zaraz po tym, jak skonczyla mi sie sciagac gre, ktora sciagalem z oficjalnej strony (silkroad) zaraz po wgraniu go na druga partycje tak sie stalo

i format…

za drugim razem pokazalo mi sie ze ta instalka na przegranej partycji jest uszkodzona i zaraz po tym znow winlogon poszedl z dymem

tylko nie wiem dlaczego za 3 razem tak sie stalo, wogole moj dysk sie od nowosci dziwnie zachowywal, niestety w serwisie nigdy nic nie Niego nie znalezli, jakby tego bylo malo to moj dostawca internetowy ma tak skrzaczone wszystko, ze wirusy/trojany/backdoory chca wgrywac sie same, nawet jak nie buszuje po necie tylko komputer stoi sobie swobodnie, dobra koncze sie uzalac juz na soba :]

Coś mi podejrzanie wygląda

A tą gre to ściągłeś i wgrałeś jak już miałeś kasperskiego czy później.

A i co miłeś na myśli wyczyściłem dysk ??zformatowałeś go?? całydysk czy tylko partycje jakąś

A co tu podejrzanego

To jest od Kaspersky Anti-Virus

Fylkirk nigdy nie obcinaj loga, jest niekompletny

To znalazłeś i rozwazałeś już problem czy nie ??

Napisz dokłada treść tego komunikatu