Winlogon.exe-zły obraz, kbdpl1.dll POMOCY!

gdy chce podmienic ten plik wyskakuje blad i pisze:

Cannot copy KBDPL1.dll

make sure the disk is no full or write-protected and that the file is not currently in use

Zapisz sobie plik na pendrive Podmienimy za pomocą OTLPE

Uruchom OTLPE i wpisz w niego

Klikasz Fix/Wykonaj Skrypt Raport z usuwania na forum

Gdzie w miejsce X wpisujesz literę pod jaką wykrywany jest twój pendrive

wyskoczylo ze proces sie udal, i kazal restartowac kompa. wiec zaraz napisze czy cos sie zmienilo.

Dodane 29.05.2011 (N) 18:50

po restarcie, powtorka z rozrywki czyli konsola odzyskiwania po bledzie, wybralem uruchom normalnie i dalej ten sam blad…

Dodane 29.05.2011 (N) 18:53

teraz gdy ponownie wlaczylem program OTLPE wyskoczylo mi cos takiego:

========== OTL ==========

========== FILES ==========

Unable to replace file: D:\WINDOWS\system32\kbdpl1.dll with F:\kbdpl1.dll without a reboot.

OTLPE by OldTimer - Version 3.1.46.0 log created on 05302011_033721

Files\Folders moved on Reboot…

Registry entries deleted on Reboot…

Dodane 29.05.2011 (N) 18:54

nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale przy restracie wyjalem pendrive z portu USB…

nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale przy restracie wyjalem pendrive z portu USB…

No niestety ale plik się nie podmienił Tym razem nic nie wyjmuj

oki, jeszcze raz probuje i zaraz napisze co i jak

Dodane 29.05.2011 (N) 19:09

teraz to jakies dwa bledy wyskoczyly i czysty notatnik

Jakie błędy może chodzi o podmiane pliku a może chodzi o kolejne pliki jak w tym temacie http://www.fixitpc.pl/topic/2640-blad-w … zly-obraz/ tylko tutaj dla XP

po restarcie przy ponownym wlaczeniu programu OTLP wyskoczyly dwa bledy a pozniej ten notatnik, sprawdzalem w tym folderze system32 ten plik i jego data modyfikacji jest taka sama jak pozostala co wskazywaloby ze sie nie podmienil. co dalej? aha te bledy o ktorych mowie nie sa tymi ktore sa wymienione w podanym przez Ciebie temacie

Znaczy co teraz już nie ma tego komunikatu

ale ten komunikat wyskakiwal tylko wtedy gdy normalnie chcialem odpalic kompa, bez tej plyty OTPLE, teraz gdy podmienialem ten plik tez zmienilem bootowanie na ta plyte, wiec co mam teraz zrobic? restartowac kompa bez tej plyty i sprawdzic czy normalnie dziala komp?

Tak spróbuj

dalej to samo…

Dodane 29.05.2011 (N) 20:02

ponowilem ten proces podmiany tego pliku przez ten otlpe i znow przy ponownym wlaczeniu programu OTPLE pojawily sie te bledy:

  1. Error creating Log file!

po wcisnieciu OK

  1. The system cannot find the path specified

Jeszcze mam jedno pytanko, system mam zainstalowany na dysku D, gdybym przyniosl nowego windowsa to przy instalacji wykasuje cala zawartosc jedynie dysku D ??

Nie no spokojnie Więc tak. Rzeczywiście nie wiadomo co jeszcze wywalił Norton bo pliku explorer.exe nie było Jeśli to antywirus wywalił te pliki to znaczy że mamy infekcje więc na początek przeprowadziłbym dezynfekcje za pomocą Kasperski Rescue Disk Instrukcje znajdziesz tutaj http://www.fixitpc.pl/topic/102-plyty-s … skanerami/

Następnie jeśli masz płytkę z Vistą przeprowadziłbym reparacje nakładkową bez utraty danych http://www.fixitpc.pl/topic/1234-repera … ty-danych/