Winows 7 beta spolszczenie

Witam!! Istnieje jakieś spolszczenie do windows seven beta(build 7000)?? Pozdrawiam

nie, njak do tej pory, nic takiego niema, a szkoda, ja też czekam na spolszczenie.

a przydało by się, bo podobno to jedyna beta tego systemu jaka ma być.

Tylko zastanawia mnie jedno, po co spolszczać wersję beta??

inaczej się pracuje na spolszczonym systemie :slight_smile:

Microsoft udostępni (lub może już udostępnił) wersję PL Windows 7, ale tylko kilku wybranym beta testerom z Polski, tak jak to było z Vistą.

viewtopic.php?f=35&t=302962

Wiecie co? Może będzie polska beta Windows 7, bo spotkałem się z takim czymś na polskich stronach Microsoftu:

609c9996117395881c8696469d8035_300x300.jpeg

ee71a5194d66780d9c774d3541a2a1_300x300.jpeg

Tyle, że będzie trzeba poczekać z miesiąc lub dwa…

Nie będzie polskiej bety. To, że na stronie Microsoftu są komunikaty zachęcające do pobrania bety w naszym języku nie znaczy, że będzie też polska beta. Po polsku będzie dopiero pełna wersja

Pewnie ktoś nieoficjalnie spolszczy i będzie git…

Może Windows 7 PL dostanie się w ręce beta testerów z Polski…

Ale mówiłem,

Ty chyba nie wiesz co ty piszesz! Sam spróbuj sobie spolszczyć cały system! Zresztą bety to się nawet nie opłaca.

to jest beta, a beta służy do testów nie do normalnego użytkowania, MS udostępnia większość oprogramowani w wersji beta w trzech strategicznych dla niego językach, poza tym irytuje mnie nazywanie się beta testerami, sama definicja pojęcia wyklucza z tego grona 99% posiadaczy tegoż systemu, po prostu te 99% jest użytkownikami wersji beta a nie beta testerami.

Ja pisałem właśnie o tym, jak to określiłeś, 1% ludzi, którzy dostali specjalnie zaproszenia od Microsoftu i testują również inne buildy, nie tylko 7000.

ciekawe czy wyjdzie spolszczenie do tej bety (build 7000). Fajnie by było…

Raczej nie wyjdzie oficjalne spolszczenie do bety 7000 . Ponieważ już 10 lutego panowie z M$ usuną obrazy .iso windows 7 z serwerów . Pozostaje tylko czekać na wersje RTM