Winows 7 pasek zadan/taskbar ikona moj komputer

witam

przegladalem forum dp o win7 ale nie znalazlem odpowiedzi moze sprobuje tu , mianowicie czy jest mozliwosc umieszczenia skrotu np do moj komputer na pasku zadan/taskbar pomijajac exploratora tzn bezposredni skrot , mam na pasku skrot np do firefoxa czy winampa ale moj komputer nie moge umiescic jest na to jakas rada ? win jakiego mam to windows 7 home premium 32bit pozdrawiam

Dodane 18.11.2009 (Śr) 20:15

ok znalazlem juz odpowiedz na tym forum http://webtrickz.com/how-to-pin-my-comp … -directly/ ale zeby takie cyrki z tym byly ! szok kiedys przecigalo sie ikone na pasek i byl skrot teraz to juz prawie w rejestrze musisz grzebac zeby zrobic skrot tak czy inaczej dzieki

Nie da się tak jak chcesz. Da się tylko przypiąć do Eksploratora Windows. Sam nie wiem czemu nie od razu takiej opcji, też by mi się przydała.

Jak się nie da. Wyżej masz link w którym napisano jak przypiąć skrót Computer do paska, dodam że w podobny sposób przypina się dowolny folder w tym folder użytkownika, kosz, dowolną bibiotekę itp. Wygląda to mało intuicyjnie ale wszystko da się zrobić.

A nie lepiej usunąć ten badziew co jest w 7 i utworzenie Quick Launch ?

%userprofile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Dlaczego twierdzisz że to badziew, kwestia gustu i przyzwyczajeń. Jeśli ktoś chce korzysta z nowego paska, a w/w sposoby przypinania dowolnego folderu napewno go zainteresują.

A czy ja komuś zabraniam ? po prostu ja jaki wszyscy których spotkałem uważają że to co zastąpiło Quick Launch to jedna wielka pomyłka. Po za tym można mieć to i to. MS musiał zastąpić Quick Launch bo interfejs 7 w ogóle by się nie różnił od Visty.