WinXp Home Edition

No więc miałem następujący problem :

Mój windows się zacinał bez przerwy i nie dało sie nic robić, więc ja (nie chciałem tracić danych i sterowników nie robiłem formata ) zainstalowałem drugi WinXp Home tylko że na dysku d: . No i ten na dysku d: chodził dobrze więc usunąłem Ten z dysku c: lecz przy włączaniu pokazują mi się oba i trzeba wybierać, chociaż tamtego pierwszego już nie ma .

Mam 2 pytania :

  • Jak zrobić aby nie wybierać który system chcę włączyć

  • Nie weim czy to nie będzie głupie pytanie ale jak mam zrobić żeby mieć te sterowniki bo mi nie chodzi np Winamp i czy ja nie usunąłem tych sterowników usuwając Windowsa ??

Z góry dzięki

Co do sterów to ściągnij program Everest, potem przechodzisz do Komputer > podsumowanie > spisujesz multimedia. Podaj jeszcze jaką masz płyte główną??

Co do wyboru systemów to poczytaj.

Jak to sprawdzić?

GwiaZzduS , edytujesz plik boot.ini i wywalasz niepotrzebny wpis. Jako czas wyobru systemu podajesz wartość 0 :stuck_out_tongue:

Co sprawdzić?? link do Everesta: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.50.1330

Aha dzięki wielkie xD

W dniu 21.06.2008 , o godzinie 21:08 został dopisany post przez GwiaZzduS

Tam pisze :

Karta dzwiękowa Realtek ALC883 @ nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller

Tu masz stery do audio.

GwiaZzduS ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.