WinXP_Sp1 zintegrować z SP2

Mam pytanie - teraz właśnie zintegrowałem sobie instalkę CD - WinXP_Sp1 z łatą SP2.

Teraz mam dylemat (jak to było) - na orginalnej płycie instalce CD z WinXP_Sp1 istniał już plik “win51ip.Sp1” a teraz po połączeniu łaty SP2 z płytą WinXp powstał drugi plik “win51ip.Sp2” i teraz są dwa.

Czy przed wypaleniem na CD mam wywalić ten pierwszy pik “win51ip.Sp1” a pozostawić tylko ten drugi który sam sie utworzył “win51ip.Sp2” :?:

Czy pozostawiś obydwa pliki i tak wypalic botowalną płytke CD - bo jak bedą dwa to może zaś być konflikt przy instalacji Windows XPSp2 :?

Tylko pytanie po co ???

Z tego co czytałem to SP 2 zawiera poprawki z SP 1. Zresztą wynika to z samej definicji Service Packa:

Zintegruj sobie z płytą instalacyjną Windows bez żadnego dodatku.

Tu masz opis jeżeli koniecznie chcesz z sp1a ale to nie ma sensu.

:arrow: http://xp.net.pl/art/windowsxp_sp1a_cd.html

Pytanie zadałem w tym sensie że nie ma sensu robić płytki z dwoma service packami tylko od razu z jednym z service packiem 2.

Doskonale o tym wiem i jestem oczywiście tego samego zdania. Chodziło mi o to że nie ma sensu robić takiej płytki z sp1a. :smiley:

Czy na płytceCD bez zadnych dodatków - czy na takiej płytce z SP1, to i tak zostają nadpisane pliki i to nie robi zadnej różnicy, a nie mam innej orginalnej plytki tylko mam z SP1.

Tylko pozostaje nadal moje pytanie - czy wywaliś ten jeden plik :?:

Przeczytałeś co napisałem. Mozesz tak zrobić i nie ma w tym nic nienormalnego.

Jeżeli zintegrowałes według opisu w linku który ci podałem to nie ma tam mowy o usówaniu jakiegoś pliku. Masz sp1a i sp2 więc nie wywalaj tego pliku. Masz tam win51; win51ip; win51ip.Sp1;win51ip.Sp2 :smiley:

Aby to sprawdzić zrobiłem zintegrowałem płytkę z sp1 i sp2. Pliki na 100% zostają. :smiley:

czy jak do WinXP z sp1 dodam sp2 to wystarczy miejsca na płycie 700MB ???

Tak wystarczy. Pliki są aktualizowane i zamieniane przy aktualizacji sp2. :smiley: Płyta ma ok 600 MB 8)

a ile tobie to miejsca zajeło ???

:lol: :lol:

Aby zintegrować to na dysku potrzebujesz około 1GB wolnego miejsca, a sama płyta juz po wypaleniu ma tak jak powiedział wcześniej lazikar :wink:

Jeżeli ktoś chce mieć zintegrowane obydwa service pack-i z płyta instalacyjną to polecam program AutoStreamer. Jest on tak prosty i całkowicie automatyczny, że nawet totalny laik sobie z nim poradzi.

:evil:

AutoStreamer

Nadal nie wiem jak zintegrować to! POMOCY! !!

W tym linku,który podal Lazikar masz opisane to krok po kroku : http://xp.net.pl/art/windowsxp_sp1a_cd.html