Wiosna!

(Marcinbittel) #1

Dziś pierwszy dzień wiosny !!

(Hyberfox) #2

Lubie wiosnę, ale najbardziej lubię lato !!

U mnie teraz śnieg sypie :((

(D@widoS) #3

śnieg :evil:

(Craker92) #4

U mnie sypie i sypie (jest około 30 cm śniegu) ....ale się cieszę nareszcie zima...

Pozdro :stuck_out_tongue:

(Kicior) #5

U mnie też śnieg wali po polu, jednak niech wali. Chcę mieć zimę, bo ta, co była to ni chu chu...! Robiła nas w balona. ;/

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 15:19

craker9 - skąd jesteś? Są dobre warunki na snowboard? :slight_smile:

(Marcinbittel) #6

A ja jestem z pomorza (Słupsk) i u mnie już dłuuugo nie ma śniegu :smiley: :stuck_out_tongue:

(Ramirez1) #7

ja jestem z lubuskiego i zimno jak nie wiem co pogoda taka do bani pada to ma być wiosna

(Lomp) #8

u mnie śnieg pada :-x lubię wiosne szczególnie maj a później lato :slight_smile:

(Kobra10) #9

Poznań, Wielkopolska sie kłania :smiley: :smiley: tutaj zero sniegu, i prawie słoneczko (PRAWIE)

(Daniellasek) #10

Ja z podkarpackiego i pogoda zmienna... W ciągu dnia raz pada raz słońce ale zdeka za zimno :stuck_out_tongue: Czekam na LATO :!: :slight_smile:

(Mafioz09) #11

U mnie w Krakowie też śnieg sypie. Zima nastaje w 1 dzień wiosny :?

(Kicior) #12

To jest debilne, jednak jak się zrobi, taka naprawdę prawdziwa zima, to cud z marzeniami! :slight_smile:

(:: MARIO ::) #13

nh tez zasypane ;] i gdzie ta wiosna ;\

(Marcinbittel) #14

U mnie :smiley: U mnie jest 6.3 *C na plusie.

PS. Napisałem "*", bo nie wiedziałem jak dać ten okrąły znaczek w stopniach.

(Craker92) #15

Ja jestem z okolic Żywca (Prawie Jak.... :mrgreen: )

Z małej wsi Koło Żywca....

Pozdro :stuck_out_tongue:

(Borys951) #16

Ja tam lubie wiosne. U mnie pada śnieg z deszczem i jak widze śnieg to mnie trafia ;/

(piotrekplay) #17

a u mnie ani deszczu ani śniegu :mrgreen: trochę pochmurno ale znośnie :wink: kocham wiosnę bo symbolizuje, że niebawem koniec roku szkolnego :smiley:

(Neuromancer91) #18

ciągle śnieg sypie...

(SeBoLaS) #19

a w grudziądzu ciemno jak by wieczór był a to dopiero 16,ogólnie zimno,ja chcę już latoooo :cry: :mrgreen:

(system) #20

Lato pewnie też będzie takiej "jakości" jak tegoroczna zima...