Wireless internet adapter pod usb. Jaki kupić?

Witam tak jak w temacie , szukam wirelessa pod usb.

Zależy mi na tym żeby był mały ,szybki(do gier typu cod mw3 lub bf3 i innych) i tani.

Z góry dziękuje.

I pewnie jeszcze dobry?

Tego się pogodzić nie da bo te tanie to zwykle są kiepskiej jakości co się objawia gubieniem zasięgu, rozłączaniem itp.

Poza tym trzeba uważać na tanie modele z antenkami bo często się zdarza że antenka jest tylko kawałkiem plastiku do niczego w środku nie podłączonego i jedyna funkcja jaką ona spełnia to funkcja ozdobna.

Jeśli dobrze zrozumiałem że mówisz o adapterze WIFI to polecam to co mam czyli pentagram hornet p 6132-08 - co to tej karty w internecie czytam prawie same złe opinie ale w moim przypadku działa na windowsie xp i 7 znakomicie (tzn. nie grzeje się, ma lepszy zasięg niż karta wifi w laptopie i to co dają w zestawie z liveboxem, nie grzeje się również jak to drugie). W porównaniu do adaptera wifi sagem który jest lub był w zestawie z liveboxem o niebo lepszy.

Adapter Pentagrama można ustawić też na tryb routera tzn. można zrobić osobną sieć specjalnie do gier takich jak cs 1.6 i takie jak wymieniłeś.

A co myślicie o tym?

http://www.pcworld.co.uk/gbuk/belkin-f7 … 6-pdt.html

Nie sądzę aby takie maleństwo miało dobry zasięg, do tego potrzebna jest odpowiedniej wielkości antena a na tak małej powierzchni nie da się zmieścić dobrej anteny.

Mam identycznej wielkości adapter buetooth i działa on mi bardzo ładnie ale zasięg ma niestety mały i jak wychodzę ze słuchawkami bluetooth poza pokój to już gubię sygnał, podobnie będzie z tym adapterem wifi.