Wireless LAN problem z portem

Cześć!

Mam taki problem. Od jakiegoś czasu używam programu Utorrent, ale od początku towarzyszy mi problem programu.Wg.niego mam pozamykane porty.Mam ustawiony port 45682 tak jak pokazywane jest na yt.Również dałem ten port jako wyjątek w zaporze systemu windows :]

Ale nic to nie dało.Po sprawdzeniu portu na utorrent.com wychodzi poniższy komunikat:

An error has occurred!

Port 45682 does not appear to be open.

Please see http://www.portforward.com for more information if you need to map a port.

Please make absolutely sure that PeerGuardian 2 or Protowall is allowing utorrent.com (72.20.52.46) in either of those programs. Those of you using ipfilter.dat should make sure the list does not include the website’s IP. After making sure of this, re-run this test by refreshing the page (F5).

No i nq.

Nie wiem jak otworzyć taki port. Posiadam program do podłączenia się z “adminem” GIGA-BYTE Wireless Lan Card, raczej nic w nim nie zmienie.

A więc czego to wina???

Bardzo prosiłbym kogoś o wyjaśnienie jak otworzyć port w UTorrent.

I jeszcze 1:Na testach wychodzi mi speed 677/42 czy to dobrze na takim połączeniu czy to jakieś tępę wyniki???

Jeśli coś ściągam to prędkość down:10-70 :o a upload <5 :? oczywiście kb/s…

Pozdrawiam i czekam na odp.

P.S.Już totalnie nie wiem jak to naprawić :x

Problem tkwi po stronie routera Wi-Fi - musisz przekierować porty na routerze. Więcej informacji, w tym poradnik “krok po kroku” dla konkretnego modelu routera, znajdziesz na tej stronie [pomocny jest także wujcio Google ;-)].

Dobra!

W tej chwili zrobiłem nowe wyjątki w zaporze systemu i połączenie ok :slight_smile:

Tylko teraz prędkość.

Na speedtest wyniki: down:677,706,655,624 up:42,42,44,56

Czy to dobry wynik na taką radiówkę podobno 640kb/s??

A .torrenty

Łącznie obojętnie jaka ilość plików idzie ~70kb/s czy to dobrze przy takich wynikach???

Chodzi mi tylko o download ;]

GN-WP01GS to tylko karta Wi-Fi, więc wiele nie zdziałasz nie mając dostępu administratorskiego do routera. Tu moje pomysły się kończą. Może kto inny pomoże?