Wirtualny dysk - jaki?

Ostatnio zdałem sobie sprawę że to nawet fajna rzecz jest, można powgrywać ważne dane, zdjęcia na taki dysk i kiedy i gdzie chcemy pobieramy. Macie już jakąś styczność z takimi serwisami? Chciałbym abyście coś polecili, oczywiście jak najwięcej miejsca na dane (minimum 2gb by mnie zadowoliło). Zastanawiałem się nad chomikuj.pl i humyo.com :wink:

http://skydrive.live.com/

aż 25GB. Mam i jest świetne.

Witam.Ja mam chomika jak na razie 80 GB zachomikowane i jestem zadowolony,ale są chomiki które mają po kilka TB danych i chyba też są zadowoleni,ogólnie na chomiku nie ma limitu zachomikowanych plików.Tylko regulamin jest bardzo restrykcyjny.

Według mnie chomikuj, jest najgorszym serwisem do udostępniania plików, bo są tam limity w postaci transferu.

Najlepszym rozwiązaniem było by założenie serwera FTP i go używać jako wirtualnego dysku…

Ze swojej strony polecam, płatne serwisu takie jak boo.pl, xaa.pl. Każdy z nich jest płatny SMSem oraz przelewem.

Z darmowych to tylko 4shared.com, ten serwis daje 10GB oraz nie limitowany transfer :slight_smile:

na chomiku jest limit, ale jeśli pobierasz ze swojego jest on nieuwzględniany

Dzieki bardzo za odpowiedzi, na chomiku na pewno założę bo będę pobierał głównie ze swojego konta, myślę jeszcze nad skydrive.live.com

nawet jeśli zachomikujesz np muzykę z innego chomika? tzn zachomikujesz i ściągasz tą zachomikowaną?

Nie wtedy jest liczony, ale tu mowa o własnych plikach, i przechowywaniu ich, można zabezpieczyć profil hasłem i nikt bez podania nie zobaczy co mamy. Jest tez możliwość wykupienia transferu, i udostępnianie innym na swój koszt.