Wirtualny pulpit - kilka pytań

Hej!

Mam w sieci kilka komputerów i chcę połączyć się z jednym z nich który działa w sieci torrent. Włączyłem pulpit zdalny ustawiłem jedną grupę roboczą i próbuje się połączyć przez ten program od MS. Połączenie jest nawiązane i mam wybrać usera jakiegoś problem w tym że się nie chce logować na domyślne konto (nie admina). U mojego kuzyna widziałem takie cuda że on nie musiał się wylogowywać bo chyba ja bym musiał… a cały czas działa mi w tle uTorrent. Jak to obejść? On miał chyba jakiś program trzeciej firmy.

Proszę o pomoc i pozdrawiam

A no raczej miał, ja bym polecił np Remote Admin. Co właściwie chcesz zdziałać ze tak ważne test to ze na zdalnym kompie działa torrent?

No bo nie chcę wylogowywać się (a chyba tak bym musiał korzystając z tego MS programu) bo mi w tle działa torrent.

ja zamiast zdalnego pulpitu używam progsa real vnc

a jeśli chcesz się dostać do utorrenta tylko a nie do samego kompa - to włącz w ustawieniach utorrenta interfejs www - choć z tego nie miałem okazji korzystać, kiedyś emula tak zarządzałem

Nie trzeba się wylogowywać, jedynie wyrzuci Cię do logowania jak ktoś się na Twój komputer połączy, jak Ty się zalogujesz to jego wyrzuci.

Aby się połączyć ze zdalnym komputerem musi być na koncie hasło.

On nie zostanie wylogowanty tylko wywalony do ekranu logowania (tak jakby nacisną Win+L), dodatkowo jeszcze musi się na to zgodzić jeśli aqrat pracuje na komputerze. Jeśli się zgodzi to będziesz ze swojego komputera mógł zalogować się na jego konto (to na którym cały czas jest zalogowany) lub na każde inne do ktorego masz dostęp. Kuzyn w tym czasie widzieć będzie cały czas tylko ekran logowania.

oo to chyba to :wink: Obczaję zaraz

Jednak skorzystam z tego programu bo nie chcę zakładać hasła no to konto bo w dzień komputer pracuje komputer dla rady starszych a oni sobie nie poradzą i w ogóle po co to ;D