Wirus, brak możliwości instalacji antywirusów

Dzień dobry,

Dzisiaj właśnie próbowałem pobrać jakieś rozszerzenie do gry, ze strony, z której już kiedyś korzystałem a tym razem ewidentnie pobrałem wirusa… Miałem Malwarebyte wersje podstawową, lecz szczerze dawno nawet z niej nie korzystałem, teraz gdy próbuję otworzyć to wyskakuje mi błąd z połączeniem. Sięgnąłem dlatego po adwcleaner’a i wykrył parę szkodliwych plików ale jednego nie jest w stanie usunąć, sam też próbowałem ale jest otwarty w jakiejś aplikacji co uniemożliwia usunięcia go, a w menedżerze zadań nie potrafię go znaleźć. Po tym więc chciałem pobrać coś innego, jakiś Avast czy AVG, lecz nie mogę uruchomić instalatorów gdyż wyskakują błędy… Przez tryb awaryjny finalnie się udało zainstalować chociaż AVG jednak w trybie awaryjnym otwiera się aplikacja z tekstem, że się ona „scrashowała” a przy malwarebytes wciąż ten sam komunikat. Również przez tryb awaryjny monitor nie wykrywa komputera przez złącze DVI a tak to działałem dzięki HDMI na telewizorze, który służy mi bardziej do gier. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Rzadko takie sytuacje mi się przytrafiały a przeważnie udawało się z tego wychodzić, byłbym bardzo wdzięczny jeśliby z waszą pomocą udało się rozwiązać problem! Proszę pytać jeśli potrzeba jakichkolwiek innych informacji.

Pozdrawiam,
Wiktor

Dzień dobry @Wi-Gry

Zastosuj się do instrukcji

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz

Autor uzyskał pomoc na innym portalu