Wirus czy "fuck"?

UWAŻAJ!

Ktoś rozsyła mily wygaszacz ekranu- TH - "superman.zip". Jeśli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten "ktoś" uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w żadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus został puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy mają dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyślijcie te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogł zostać zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na liście znajomych GG i innych przyjacioł

Ble… albo koś sobie żarty robi, albo to prawda?

Możecie potwierdzić tą informacje?

Szukałem w Internecie, ale nic na ten temat nie znalazłem. :?

Też dzisiaj dostałem takie coś. Najlepiej nie wchodzić w żadne linki na gg (nieznane), wtedy problemu nie ma :slight_smile:

Ok. :slight_smile:

ludzia sie nudzi bo nie maja co robic to wysylaja te piepszone lancuszki jak nie wiem po co

:x uważaj na słowa, moderatorzy nie śpią! A nawet, jak śpią, to regulamin przestrzegać trzeba.

free_roscoe , to zwykły fake.

ciekawe do czego to hasło … ?

ciekawe skąd weźmie moje nazwisko jak niemam na kompie takich danych :stuck_out_tongue:

ciekawe jakim sposobem ? :slight_smile:

powiem tylko tak :

już jakiś czas temu o tym słyszałem :stuck_out_tongue: jest to zwykłą ściema kolejny łańcuszek … :?

ludzie się nudzą i piszą takie :x

to nie prawda poczytaj http://www.pandasoftware.com.pl

Taa, przeklął, że hej! :?

Lepiej uważac, bo po co komu sotrzeżenie? :wink:

Fałszywka ;]

http://www.arcabit.pl/infobase.html?sho … on&id=1006

Wiadomo od początku!! :smiley:

Ja bym w życiu w to nie uwierzył. Zwykły łańczuszek, ale tym razem nieszczęścia.