Wirus, któremu format nie straszny | R6002 runtime error

Mam problem z R6002 runtime error odpalam grę wow i mi to wyskakuje z dysku przenośnego u kumpla nic takiego się nie działo bo podłączałem i wszystko u niego chodziło a u mnie wyskakuje erroe r6002 i mi się to nie odpala. Gdy chce kulką od myszki przewinąć na czymkolwiek w górę i w dół nie reaguje i w dół tylko przewija. Zrobiłem raport programem combofix i nie wiem co może być nie tak, prosiłbym o odpowiedź.

http://www.wklej.org/id/867804/

Abisyn , Na forum używamy polskich liter. Nie używaj narzędzia typu Combofix nie mając o nim pojęcia. Combofixem wirusa Sality nie usuniesz. Nie podpinamy się pod inne tematy nie-podpinamy-sie-pod-tematy-innych-uzytkownikow-t458165.html szczególnie te z 2009 roku. Wyjątkowo wydzieliłem Twojego posta bo masz infekcje Sality. Widocznie albo nie sformatowałeś całego dysku - wszystkich partycji, albo użyłeś zainfekowanych instalek programów które masz na dyskach

Podłącz dyski przenośne. Pobierasz Salitykiller - to konieczne. Pobierz Salitykiller http://sendfile.pl/118314/SalityKiller.exe Uruchom, skanujesz tyle razy aż narzędzie nie będzie nic wykrywać.

Następnie pobierz Dr.WEB CureIt! Wykonaj pełny skan Leczysz wszystko co znajdzie. Czego nie będzie można wyleczyć usuwasz. Skanujesz tyle razy aż skaner nic nie wykryje.

Następnie pokaż nowe raporty z OTL wykonane zgodnie z instrukcją analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741