Wirus na Facebooku

Witam

Najprawdopodobniej moje konto na facebooku zostało zaatakowane przez wirusa. Na wstępie mówię, że n ie mam zielonego pojęcia o tym wszystkim co się wiąże z wirusami usuwaniem ich itp więc proszę o pomoc, z wytłumaczeniem krok po kroku jak mam się tego wirusa pozbyć. na czym polega problem:

W niedziele otrzymałam wiadomość od prywatnej osoby z filmikiem pornograficznym ( z Rihanna jeżeli to kogoś interesuje) już na początku wydało mi się to podejrzane ale w momencie jak otworzyłam wiadomość (nie kliknęłam na nic ) pojawiła się wiadomość, że aby zobaczyć filmik zostanie zainstalowana jakaś wtyczka więc w akcie paniki wyłączyłam facebooka, ale chyba było za późno. Po dwóch godzinach zalogowałam się na FB ponownie i już miałam ten link z filmikiem na swojej osi czasu oraz był na głównej, mało tego wirus oznaczył wszystkich moich znajomych i gorąco polecam im ten film. Po jakimkolwiek kliknięciu wirus automatycznie dodaje kolejnego posta z filmikiem tak wiec w ciągu 10 minut polecałam ten film 68 razy:) zdezaktywowałam konto na fb założyłam nowe ale sytuacja się powtarza za każdym razem jak wejdę na facebooka. Póki co zrobiłam 4 skany kompa i coś co usunęłam było trojanem ale po ponownym zalogowaniu się na kompa wirus wraca ale z mniejszą częstotliwością.Dodam jeszcze,że Avast blokuje fb jako stroną stwarzającą zagrożenie. Póki co mam zdezaktywowane oba konta. Zgłaszam filmik jako spam i usuwałam nic nie pomaga , a i jeszcze dodam, że automatycznie i na nowo stworzonym koncie i an tym starym w kliknięciach “lubię to” zaznacza mi się strona I LOVE PETS której nie klikałam i nie wiem skąd się wzięła automatycznie po utworzeniu całkowicie nowego konta.

Wiem, że wypowiedź jest trochę długa ale nie mam pojęcia co to i gdzie szukać pomocy. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc będę wdzięczna.

Pokaż logi z OTL na wklej.org.

wkleiłam.

W opisie do którego podałem link:

http://wklej.org/id/764877/

Nie widać żadnego wirusa.

Do okna Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Później uruchom OTL i kliknij Sprzątanie.

Dysk przeskanuj Malwarebytes-AntiMalware.

Podczas instalacji kliknij Odrzuć żeby zainstalować tylko darmowy skaner.

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

a i jeszcze jedno pytanie jak skończy się to skanowanie to mogę wejść na facebooka czy nie ?

Dodane 01.06.2012 (Pt) 23:02

skaner nie znalazł zagrożeń co teraz??

Już napisałem, że nic nie wskazuje żeby Twój komputer był zainfekowany.

Musi być inna przyczyna tego problemu.

Jeżeli chcesz to dodatkowo przeskanuj Kaspersky Virus Removal Tool 2011

póki co byłam na facebooku i nic się nie dzieje:) Mam nadzieję, że się to nie powtórzy:) Serdecznie Dziękuję za pomoc:) Pozdrawiam.