Wirus na wirusie! Help! Hilfe! Pomocy!

Przy każdym włączeniu komputera non-stop wyskakuje mi powiadomienie o koniu trojańskim, który zaatakował mój komputer. Wyskakuje komunikat Avast, że znaleziono wirusa i co z nim zrobić. Klikam “usuń” i po chwili pojawia się nowy komunikat, powtarza się to około 5 do 10 razy i jest bardzo denerwujące bo nic w tym czasie nie mogę zrobić. Nie wiem czy to coś pomoże, wrzucam logi z hijack i czekam na pomoc!

Hijackthis:

Pobierz i uruchom narzędzie The Avenger. Zaznacz opcję Input script manually i kliknij na Lupkę z prawej strony. W okienku, które się otworzy wklejasz:

Klikasz Done , a następnie zielone światełko i zgadzasz się na restart klikając OK. Po restarcie odpali Ci się Hijack, więc usuwasz nim wpisy:

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\ backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\ avenger.txt + nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Zrobiłam wszystko, na raty ale wydaje mi się, że dobrze.

Avenger:

Hijack:

I Sillent:

Jeśli coś jest nie tak to proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 20:24

Zrobiłam wszystko, na raty ale wydaje mi się, że dobrze.

Avenger:

Hijack:

I Sillent:

Jeśli coś jest nie tak to proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Czysto.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Paranoid proszę zmienić tytuł na konkretny - inaczej temat zostanie usunięty.