Wirus nie daje zainstalować antywirusa

Hejka.

Piszę w imieniu siostry. Otóż wczoraj miała formatowanego laptopa ponieważ miała od groma wirusów. Teraz po formacie wirusy znów ją dopadły. Jak chce zainstalować antywirusa to strony się nie otwierają, jak chce zainstalować antyvira z płyty to instalka się nie uruchamia. Co z tym zrobić?? Na jamikś szarym pasku wyskakuje taki komunikat: unlockerAssistantexe bład aplokacji. aplikacja (0xc0000005)nie zostala poprawnie zainstalowana. Proszę o odp. Jak zainstalować antywirusa?. Czy da się zainstalować antywirusa za pomocą tryby awaryjnego??

Bez jakiegokolwiek loga nawet z hijacka to nie za duzo zdzialamy…, sprobuj tez odpalic u niej ComboFixa dziala bez instalki tylko juz przy pobieraniu zmien nazwe na to co ci przyjdzie do glowy;) np. bomba_armagedonowa:), moze okazac sie ze combo sobie poradzi z tym i pozwoli na instalowanie programow… wtedy wystarczy dokonczyc dziela;)

viewtopic.php?f=16&t=36654

Możesz zainstalować antywirusua w trybie awaryjnym, przed restartem ustaw skanowanie systemu przed załadowaniem się windowsa.

Możesz zrobić to w Avast Antivirus, dostępnym na łamach vortalu.

Na 2 raz odłącz kabel od neta w czasie formatowania i instalacji OS-a :!: :!: :!: