Wirus nieusuwalny przez avasta widoczny tylko po zalogowaniu

witam mam taki problem zaraz po wlaczeniu sie komputera avast powiadamia mnie ze posiadam wirusa C:\DOCUME~1\UKASZ~1\USTAWI~1\Temp\spoolsv32.exe[uPX]

Win32:Agent-CPG [Trj]

oczywiscie klikalem mu opcje usun ale to nie pomoga zrobilem skany na rozruchu i w trybie awaryjnym ale wowczas nie widzi on tego wirusa wogóle, skanowalem go jeszcze innymi programi ale zaden nic nie znalazl no moze troche spywaru przy okazji usunalem ale ten problem wciaz wystepuje

w miedzyczasie wylaczalem proces spoolsv.exe(jesli sie dobrze orientuje to odpowiada on za bufor drukarki ale nie jestem pewny) ale sie odnawia on po kilku minutach wiec niestety dorazne to nie zapobiega raczej.

Objawy jakie jeszcze wystapily to czasami po wlaczeniu zawieszanie sie explorera no i lekkie zamulanie przy przegladaniu www

wobec tego prosze o pomoc i z gory dzieki.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągnij program KillBox, zaznacz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\winlogon32.exe

Kliknij czerwonego iksa i reset.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Użyj programu ATF Cleaner.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień

tytuł tematu na konkretny - inaczej KOSZ

problem chyba ustapil bynajmniej nie pojawia sie powiadomienie o wirusie

wedle prosby wrzucam logi

Jesli problmem jest faktycznie rozwiazany bardzo dziekuje za pomoc :slight_smile:

Już jest czysto :wink: