Wirus policja weelsof

Witam

Mam problem mianowicie po starcie systemu pojawia mi się białe tło i komunikat z komendy policji oraz polecnie zapłaty

Czytałem już sposoby usunięcia wirusa, jednak nie mogę sie do nich zastosować tak samo jak do regulaminu i wklejenia logow z OTLA ponieważ przez wirusa nie mogę sie na zainfekowanym komputerze połączyć z siecią oraz komputer nie widzi zewnętrznych dysków.

Nie mam pomysłu jak mógłbym sprawić by komputer zaczął widzieć pendrivy lub połączył się z siecią.

W momencie uruchomienia tryby awaryjnego lub trybu awaryjnego z obsługą sieci komputer automatycznie po włączeniu wylogowuje się i uruchamia ponownie. Działa jedynie tryb awaryjny z wierszem poleceń.

Proszę o pomoc.

Spróbuj przywrócić system do czasu przed wystąpieniem infekcji.

W wierszu poleceń wpisz i zatwierdź enterem:

XP: %systemroot%\system32\restore\rstrui.exe

Vista, 7: rstrui.exe

A zobacz czy dziala Ci profil “gosc”.Mam to samo, zlapało mnie przed chwilą. Jak wchodzę na awaryjny z siecia to od razu wylacza się system. Wyczytalem gdzies na forum i moze sprobuj CTRL + ALT + DEL i nowe zadanie “explorer.exe” wtedy zamiast czarnego tła pojawiaja sie ikony i mozna dzialac z przywracaniem systemu, mam nadzieje,że moze troche pomoglem :slight_smile:

zaraz spróbuje pierwszy sposób

Co do menedzera urządzeń niestety nie mogę go rownież włączyć