Wirus PowerLike zablokował mi konto na Facebooku

Mam olbrzymi problem z Facebookiem i mam nadzieję że ktoś mi pomoże. Zaczęło się od tego że znajomy opublikował post na mojej Osi czasu. Ja kliknąłem w link. Potem automatycznie zostałem dołączony do grupy użytkowników PowerLike. Wszedłem na stronę PowerLike i chciałem skorzystać z tego skryptu. Umożliwia on uzyskanie kilkudziesięciu Lubię to! Sprawdziłem i działał. Niestety PowerLike okazał się wirusem. Reklamował się na mojej Osi czasu i w komentarzach wszystkich grup (a należę do ok. 150-200 grup). Usunąłem skrypt z Facebooka. Niestety, miałem jeszcze więcej problemów. Najpierw zablokowano mi możliwość komentowania. Później przejęto mi konto. Facebook się zorientował i poprosił żebym wskazał osoby na wskazanych zdjęciach. Ja strzelałem w odpowiedziach. Na szczęście udało się. Następnie Facebook zmusił mnie do zmiany hasła. Zmieniłem i mogłem już normalnie korzystać. Niestety, komentowanie nadal mam wyłączone. To bardzo poważny problem, ponieważ oprócz mnie, nabrało się kilkadziesiąt (kilkaset?) znajomych. Co ja mam zrobić? :frowning: