Wirus + problem z trybem awaryjnym

Witam. Podczas przeglądania google złapałem wirusa, podobnego jak ukash, tzn dokladnie to samo tlo i od razu po wlaczeniu komputer sie blokuje i pokazuje sie to tlo, jednak nic na nim nie pisze, zadnych informacji o policji i pieniądzach. Chcialem wejsc w tryb awaryjny z obsługa sieci, tak jak wczesniej to robilem jednak kolejny problem: tuz po uruchomieniu tryb awaryjny wylacza sie i komputer uruchamia sie normalnie. Jak rozwiązać ten problem? Pisze aktualnie z telefonu.

Pozdrawiam

Pobierz OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 na pendrive. W trybie awaryjnym http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=208283412 wybrać opcje Tryb awaryjny z wierszem polecenia. Wpisać komendę notepad i Enter Uruchomi się notatnik W notatniku Plik - Otwórz znajdź na dysku (pendrive) OTL uruchom go, ustaw jak w instrukcji i klikasz Skanuj. Raporty które powstaną prezentujesz na forum.

Z tym że niestety nie mam mozliwosc

i pobrania otl, oprocz laptopa w mieszkaniu nie mam innych komputerów.

Skoro nie działa żaden z trybów windows, nie wiem jaką odmianę tej infekcji złapałeś, więc Ci nie pomogę. OTL możesz pobrać u kogoś.

A może coś w stylu live cd/dvd by zadziałało??

Ale taką płytkę też trzeba nagrać, chyba że ma?