Wirus SpywareQuake - jak go wyrzucic? Prosze o pomoc!

Kupilem nowego laptopa i zafascynowany uruchomilem internet bez zainstalowania jakiegokolwiek programu antywirusowego, no i doigralem sie wirusa o nz SpywareQuake. Co chwile pojawia sie message na ekranie ze :your computer is infected" Zainstalowalem Norton Security Program ale za pozno. Wlaczylem takze program scanujacy “pest trap control panel” ktory znalazl mi 131 zagrozen i moze mi je usunac jesli oczywiscie kupie odpowiedni program. Przykladowe jedno z zagrozen to: Module: Security 2k Adware, zagrozenie znalezione Registry: Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\loadcash.biz Powiem szczerze ze dla mnie to czarna magia ale jesli otrzymam jakas pomoc to moze uda mi sie go wywalic bez kosztow. Jestem tutaj pierwszy raz i moja wiedza jest bardzo znikoma na temat komputerow wiec prosze o wyrozumialosc jesli bede pytal o jakies proste dla was pytania. Sorry ze pisze bez uzycia polskich znakow ale od kilu lat mieszkam za granica i uzywam angielska wersje.

Dzieki za pomoc!

Andrzej!

:arrow: Użyj SmitFraudFix – tu masz opis.

:arrow: Daj log z Silent Runners – tu masz opis.