Wirus - Twoj komputer został zablokowany przez


(Gori80) #1

Witam

wirusik jak w temacie

przez tryb awaryjny uruchomiłem msconfig i wyłączyłem go w uruchamianiu ale nic więcej nie zrobiłem wiec pewnie siedzi sobie na kompie

logi

otl txt - http://wklej.to/yuxUh

otl extras -http://wklej.to/lF8mf

prosiłbym o pomoc jak to wykasować z kompa

z góry dzięki


(Atis) #2

Uruchom OTL i kliknij Nic

Wklej do OTL i kliknij Skanuj: msconfig

Pokaż ten log.


(Gori80) #3

nie wiem czy o to chodzilo ale prosze

link http://wklej.to/SkS9m


(Atis) #4

Czy znasz ten program?

Do okna Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Pokaż raport z usuwania i nowy log Skanuj.


(Gori80) #5

raprt usuwania - http://wklej.to/qqo7g

otl -http://wklej.to/8M9CX

a ten magic wand to nie wiem wlasnie co to moze byc w sensie nie kojarze

-- Dodane 11.01.2013 (Pt) 19:12 --

puscilem jeszcze malware anti-malware i zobacze co znajdzie


(Atis) #6

Nie widać tego na liście zainstalowanych programów.

Jeżeli chcesz tu usuń za pomocą OTL.

Wklej i kliknij Wykonaj skrypt:

Uruchom OTL i kliknij Sprzątanie.

Usuń stare punkty przywracania:

Aby usunąć wszystkie punkty przywracania

Uruchom SecurityCheck i aktualizuj programy oznaczone jako Out of date


(Gori80) #7

a co z anti malware bo znalazl 18 motywow - http://img152.imageshack.us/img152/3664/malware.png

usunac wszystko?

-- Dodane 11.01.2013 (Pt) 19:30 --

i dzieki bardzo za pomoc


(Atis) #8

Kliknij usuń zaznaczone.


(Gori80) #9

Results of screen317's Security Check version 0.99.56

Windows 7 Service Pack 1 x86 (UAC is enabled)

Internet Explorer 9

Antivirus/Firewall Check:

avast! Antivirus

Antivirus up to date!

Anti-malware/Other Utilities Check:

Malwarebytes Anti-Malware wersja 1.70.0.1100

Java 6 Update 37

Java 7 Update 9

Adobe Flash Player 11.5.502.146

Mozilla Firefox (18.0)

Google Chrome 21.0.1180.83

Google Chrome 21.0.1180.89

Google Chrome 22.0.1229.79

Google Chrome 22.0.1229.94

Google Chrome 23.0.1271.64

Google Chrome 23.0.1271.91

Google Chrome 23.0.1271.95

Google Chrome 23.0.1271.97

Process Check: objlist.exe by Laurent

AVAST Software Avast AvastSvc.exe

AVAST Software Avast AvastUI.exe

System Health check

Total Fragmentation on Drive C:

End of Log

raport z security check

-- Dodane 11.01.2013 (Pt) 19:41 --

cos z tym robic trzeba?


(Atis) #10

Odinstaluj Java 6 Update 37 i Java 7 Update 9

Zainstaluj Java i to wszystko.


(Frog) #11

OT - kosz.


(Gori80) #12

dzieki wielkie za pomoc mysle ze do zamkniecia temat