Wirus Ukash, nie spotykany dotychczas problem

Witam, i mnie dopadł wirus Ukash, jednak nie tak jak innych. Problemem jest to, że nie jestem w stanie w żaden sposób naprawić komputera. 2 Dni temu, wchodząc na Mozille, wyskoczyło mi te okienko z Ukashem i płatnościami po polsku, po czym spróbowałem zrestartować komputer żeby przejść do trybu awaryjnego, jednak po okienku o włączaniu komputera, wyskakuje czarno okienko w którym napisane jest:

“Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ następujący plik nie został znalezioy lub jest uszkodzony: \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM Możesz podjąć próbę naprawy tego pliku. W tym celu uruchom Instalatora systemu Windows z oryginalnego dysku CD-ROM i wybierz ‘r’ na pierwszym ekranie, aby rozpocząć naprawę.”

Niby wszystko wydaje się łatwe, wziąć płytkę i sobie naprawić Windows, jednak po chwili pojawia się kolejny problem. Włączam komputer z płytką z windowsa xp, wchodzę do biosa, ustawiam czytanie z płytki, zapisuje i lece dalej. Kiedy pojawia się kolejne okienko w którym muszę wcisnąć dowolny przycisk aby uruchomić CD/DVD klawiatura nie działa, żaden przycisk, po chwili po prostu przeskakuje dalej do okienka o uszkodzonym pliku. Myślę sobie, może klawiatura trefna, już ma parę lat. Więc próbuję dwóch kolejnych które mam w domu. Dalej to samo, myślę nie możliwe że wszystkie szlak trafił. Odpalam stary komputer, wszystkie działają. Od wczoraj, chodzę po forach, wertuje wszystkie odpowiedzi, szukam odpowiedzi, jednak nigdzie jeszcze nie spotkałem się, aby ktoś miał podobny problem do mojego. Tak więc co w takiej sytuacji mogę zrobić? Ze stratą plików już się pogodziłem, jednak chciałbym odzyskać komputer bez chodzenia do serwisów i wydawania pieniędzy. Z góry dziękuję za próby pomocy.

Spróbuj uruchomić OTLPE i pokazać raport z tego narzędzia. Instrukcja http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/