Wirus usunął mi wszystki programy oprócz neostrady i explore

Więc mam wielki problem. Nie znam sie za bardzo na komputerach.Mój komputer najwyraźniej złapał wirusa. Tak jakby usunął mi wszystkie programy. Nie moge włączyc “mojego komputera” na pulpicie ale ten na pasku zadan mi sie włącza. Nie moge w panelu sterowania włączyc “systemu”. Chodzi mi tylko internet. Nie usuneła sie neostrada. Nie mam pojecia co robić :frowning: Wiem ze trzeba podac wiecej informacji zeby mi pomóc ale jak juz pisałam nie znam sie wiec powiedzcie co trzeba jeszcze by tu napisac . Prosze o pomoc. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi…

niech wklei do tego tematu.

Formuła dajesz Hijacka + Daj log z Silent Runners – tu masz opis.

a i jeszcze nie moge sciagac zadnych programów bo jak to zrobie to potem dzieje sie z nimi to co z reszta czyli nie moge ich uruchomić…

Złączono Posta : 21.08.2006 (Pon) 22:28

i co do tematu to oczywiście nie jestem pewna że to wirus ale nie przyszło mi nic innego do głowy

Formuła a w trybie awaryjnym działa ?

No i nic innego nie przyszło z interneta - Ściągnij jakiegoś Antivira albo Ad- Aware - jak sięda też zainstaluj.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=388&t=30

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=107&t=82

tylko się nie zdziw przy pierwszych objawach skanowania. :o

no działa ale tak samo jak w normalnym bo juz próbowałam nie moge tez wyłączyć przywracania systemu ani zainstalowac żadnego progamu…

:hmmm:

A może start w awaryjny i opcja ostatnia dobra działająca konfiguracja.

zeskanowałam go na mks i miałam(usunełam już to wszystko):Trojan.Keylogger.Hatkeys.M04.A2 , Adware.Savenow.Bo , Trojan.HideWindows , Trojan.Agent.G , Adware.MyWy.x , Trojan.Pmywa i Joke.Jeprus . Tylko że nadal nie mogę nic sciągac i włąściwie to nic sie nie zmieniło.

Złączono Posta : 22.08.2006 (Wto) 10:07

To tez nic nie daje…

Złączono Posta : 22.08.2006 (Wto) 14:29

Chyba nie pozostaje mi nic tylko sformatować komputer…ale dzieki za odpowiedzi i zainteresowanie sie moim problemem.