Wirus w wiadomości z Facebooka

Napoczęło się dnia  (22 kwietnia 2015 05:20 AM CEST)  

Dostawszy wiadomość (oczekiwałem od znajomego linka do do prywatnej chmury) a że była 5 rano, pierw kliknąłem nim zauważyłem iż nie powinienem tego pod żadnym pozorem robić. 

 Przyszła do mnie wiadomość o treści "Jan heyo come h t t p : / / [0 : 0 : 0 : 0 : 0 : f f f f : b 2 2 0 : f e c b] " (bez spacji),  po paru godzinach facebook zaczął rozsyłać do prawie wszystkich znajomych po paręnaście wiadomości, tego typu, choć umieściłem post na moim profilu, niektórzy niestety kliknęli.

 

Usunąłem wszystkie obce mi aplikacje, od-Like-właem Like-nięte strony, przeskanowałem komputer  Comodo i ADW Cleaner ten drugi znalazł takie wpisy, które usunąłem 

Folder Deleted : \Chrome\User Data\Default\Extensions\dajedkncpodkggklbegccjpmnglmnflm

Folder Deleted : \Chrome\User Data\Default\Extensions\bmkckgpgekmanipelfidlhmkfcjicion

Folder Deleted : Comodo\Dragon\User Data\Default\Extensions\cmaiofennmphjldldcpphcechfnnohja

 

Następnie puściłem Wipe, na moim telefonie, zmieniłem hasła do Facebooka, i jakoś w między czasie koło godziny 16 problem jakby znikł, niestety kilka minut po północy, znów zaczął mój Facebook, rozsyłać tę treść …

 

Choć już się poddałem zakładając nowe konto :confused: chciałbym uratować tamte, nie lubię iść na łatwiznę bowiem, a zwłaszcza, będzie ten temat przydatny moim znajomym, a było ich z tysiąc, z których na bank ktoś też niechcący klikną ów wiadomość!  

 

Dodatkowo pewna grupa osób, trudno mi powiedzieć czy tych którzy kliknęli czy może tych drugich, w swych galeriach, pojawiły im się moje zdjęcia :/ 

 

 

Wiem że założyłem podobny temat już który został anulowany z powodu takiego że, inie przeczytałem całego regulaminu, chcąc prędko zamieścić tę wiadomość aby innych ustrzec, Jednak, zrozumieli Państwą mą intencje jako karygodne niestosowanie się do regulaminu tym samym usuwając ten post!! A tu nie chodzi o mnie! !!
 

Później wiadomość ulegała trochę zmianie "(Twoje imie) (ciąg znaków losowy, na kształt 2 lub 1 wyrazu) h t t p : / / [0 : 0 : 0 : 0 : 0 : f f f f : b 2 2 0 : f e c b] " (Bez spacji) 

 

JAK MAM DODAĆ MÓJ PLIK FRST? ON MA 820 KB ??

Hej,

Informacje o tym, jak dokładnie ustawić program i gdzie zamieścić logi znajdziesz w temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowi%C4%85zkowy-t478727/.

Pozdrawiam,

Dimatheus