Wirus weelsof pomocy!

Witam wszystkich, mam taki ogromny problem… Kilka dni temu zaatakował mnie wirus weelsof. Gdy włączam konto admina od razu pojawia się na całym ekranie i nic nie mogę zrobić, natomiast gdy chce włączyć tryb awaryjny zwykły lub z wierszem polecenia od razu restartuje mi laptopa… Mam jedynie drugie konto użytkownika standardowego który on nie blokuje, natomiast chciałem przeskanować komputer Combofixem lecz Combofix chce tylko to robić z konta admina… moje pytanie brzmi jak mam wywalić to cholerstwo z komputera, lub jak zmienić administratora na te drugie konto gdzie nie blokuję weelsof ale z tego konta standardowego? i dodam że za wszelką cenę nie chciałbym robić formata… Proszę o pomoc…

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Cześć- Nie próbuj używać Combofixa jeżeli nie zostaniesz o to wyraźnie poproszony przez specjalistów z forum. Więcej możesz zrobisz szkody niż i się spodziewasz. Niestety ja nie podpowiem ci jak dalej postępować. Czekaj na instrukcje.

kuba3671 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html