Wirus win32:ldpinch-eu, logi HT i SR

Po pierwsze - wiem, że logi powinny być z wklej.org, ale strona nie chce się załadować, pojawia sie po długim czasie biały ekran, dlatego daję je tutaj…

Problem, jak w temacie - wirus win32:ldpinch-eu, avast sobie z nim nie radzi, co mam zrobić?

Z góry wszystkim wielkie dzięki.

Hijack This:

Silent Runners:

wpisy

O4 - HKCU\..\Run: [IndxStoreSvr_{79662E04-7C6C-4d9f-84C7-88D8A56B10AA}] "C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreSvr.exe" ASO-616B5711-6DAE-4795-A05F-39A1E5104020

O8 - Extra context menu item: &Search - http://edits.mywebsearch.com/toolbaredi ... p=ZNfox000

usuń HijackThisem >> Fix checked

Optymalizacja Autostartu http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php?topic=116.0

:slight_smile:

Zmiana zasad wklejania logów na forum - viewtopic.php?f=16&t=213350

Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale wyjechałam. Komputer był wyłączony, w Hijack zrobiłam to, co wskazał Leon$.

Poniżej lokalizacja pliku wirusa:

C:\System Volume Information_restore{F04296D7-65C6-4087-B69

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Jeśli “śmieć” jest tylko w “System Volume Information”, to wystarczy na chwilę wyłączyć "Przywracanie Systemu:

>>Panel Sterowania>>System>>Przywracanie Systemy>>zaznacz w okienku przy “Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach”>>Zastosuj>>OK.

Potem możesz powrócić do poprzedniego ustawienia.

jessi

Witam, mam problemy z wirusami, wszystko opisane mam w temacie viewtopic.php?f=16&t=225395 . Logi z combofix sa niesprawdzone, wiec nic nie ruszam, bo sie nie znam i nie wiem co robic dalej. Dodam, ze po skanowaniu spyware doctor nie mam na te chwile Application.TrackingCookies, Adware.Maxifiles, mam natomiast Trojan-PWS.Tanspy i Trojan.Generic, wiec jest nie za fajnie. Prosze o pomoc, bo ja tak bardzo nie chce formatowac dysku :frowning:

jessica - ogromnie dziękuję! Pomogło, aż dziw, że to takie proste, ale pewnie takie jest, gdy ktoś się na tym zna :slight_smile:

Naprawdę wielkie, serdeczne dziękuję wszystkim, którzy tu zajrzeli i się zainteresowali :slight_smile: