Wirus Worm. Sobig.f


(Kania880) #1

Udało mi się przeskanować system on-line. wykrył trojany: w tym 2 dało się skasować a jeden siedzi tam i dalej rozrabia . Jego miejsce docelowe:

C/Windows/System32/DriverStore/FileRepesitory/appfiltr.inf_c6e67c28/ApResNL.dll

Proszę o jakąś pomoc.


(Sebos99) #2

Zastosuj się do tego tematu i wrzuć na forum logi z Hijacka oraz ComboFixa.

Logi wklej na http://wklejto.pl/ lub http://wklej.org

Na forum daj tylko link.


(Kania880) #3

http://www.wklejto.pl/23643

mój log, proszę o pomoc :slight_smile:


(Leon$) #4

Log czysty

Pobierz Combofix http://www.searchengines.pl/index.php?s ... ntry395642 uruchom dwuklikiem pokaż log

Podczas pobierania i skanu Combofixem proszę wyłączyć wszelkie zapory i antywirusy

:slight_smile:


(Kania880) #5

.

Żaden antywirus , a wypróbiwałam 4 (F-Secure, Nod32, Kaspersky i Avast) nie wykrył nic,. jedynie skaner on-line mks vir pokazał mi 3 trojany z czego 2 dało się usunąć , a jeden jest ponoś w : C/Windows/System32/DriverStore/FileRepesitory/appfiltr.inf_c6e67c28/ApResNL.dll . Wczoraj komputer kilka godzin był włączony i było ok, nagle sam się wyłączył, po ponowym uruchomieniu poraz kolejny się wyłączył. Jak w koncu udało się go uruchomić, okazało się , że nie mam żadnego antywira, jakimś cudem zniknął z mojeo komputera. to samo stało się z programem Skype. Przepadło. Musiałam od nowa instalować antyvirusa.

Czy jest to problem do rozwiązania czy nie zostało mi nic innego jak udac się do informatyka? Bardziej prawdopodobne jest że to wiruy czy może komp mi się psuje???Ja juz nie mam koncepcji :frowning:


(Michaelp128) #6

Daj nowy log z Combofix.


(Kania880) #7

no własnie trochę się boje, czytałam, że to nie jest program dla laików i obawiam sie ze coś mi padnie, zepsuje itd... czytałam troche o tym combofixie