Wirus wyłączający zapore itd

Witam, na wstępie uprzedzam że nie wiem czy to dobry dział, jeżeli nie to prosze o przeniesienie.

Otóż wczoraj złapałem wirusa który wyłączył mi zaporę, centrum zabezpieczeń, nie mogę żadnej funkcji kliknąć w nodzie. Jak próbowałem włączyć centrum przez wpisanie w uruchom “services.msc” to wyskoczył mi bluescreen ale nie miało to żadnych groźniejszych skutków. Daje wam log z ComboFixa. Jestem zdezorientowany, kolega podejrzewał wirus “Salty” ale nie ma w logu kodu odpowiadającemu jego.

Sality.Pobierz Salitykiller http://sendfile.pl/112418/SalityKiller.exe

Skanuj tyle razy aż nic nie znajdzie.

Pokaż logi z OTL otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Z otl mam problem, jak wyskakuje “scanning chrome settings” wyskakuje okno “List index out of bounds (604)” i skanowanie stoi w miejscu.

Ma na ten błąd jakiś wpływ że nod jest włączony?

Uruchom CCE w trybie agresywnym ( Shift + CCE.exe z folderu. skaner w zależności od wersji zainstalowanego systemu x32, x64 do pobrania z http://forums.comodo.com/polski-polish/ … #msg572836

Aby uruchomić CCE w Aggressive Mode należy najpierw nacisnąć i przytrzymać klawisz SHIFT a następnie uruchomić plik CCE.exe z folderu programu.

Na czas skanowania wyłącz noda lub wykonaj logi w trybie awaryjnym.Jak skany Salitykillerem?

Nadal to samo, wyłączenie noda nic nie dało. Pomyśle o tym salitykillerze i CCE na wieczór, teraz już nie mam czasu i siły na to. Dziękuje za pomoc Panowie. Odezwę się na wieczór jak tam na polu bitwy z wirusem :slight_smile:

Salitykiller miał być na początek.