Wirus(y) blokada stron/log z OTL pomocy!

Wszystko zrobione oprocz aktualizacji IE-nigdy go nie uzywam i wczesniej zaznaczylem zeby nie powiadamial mnie o mozliwosci jego aktualizacji.

KVRT juz nic nie wykryl,Malwarebytes rowniez.Mam kupowac licencje Malwarebytes(zostaly mi chyba 2 dni) czy obejdzie sie bez?

Nie spodziewałem się, że akurat Ty to napiszesz. Używasz go za każdym razem jak uruchomisz system, czy Ci się to podoba czy nie. Jest to najbardziej zintegrowany program z systemem, wpływa na część funkcji w systemie. Zadam Ci pytanie. Po co aktualizujesz system, skoro pozostawiasz w nim dziurę przez którą “prawie każdy” może przejść? To wygląda mniej więcej tak jakbyś wybudował nowy dom wykończył, umeblował, itp, a z tyłu budynku pozostawił stare drzwi. Na pytanie wymień drzwi na nowe solidne odpowiadasz, po co skoro z nich prawie nie korzystam. Myślisz że ten fakt ujdzie uwadze “innych”, którzy będą chcieli skorzystać?

Nie musisz kupować. Malwarebytes ma darmową wersje Możesz odinstalować program i zainstalować darmową jego wersje. Oczywiście darmowa wersja nie ma modułu real time protection ale dołożymy inne oprogramowanie zabezpieczające w tym zaporę i będzie dobrze

Chcialem usunac IE ale nie za bardzo sie da(z tego co piszesz to juz chyba wiem dlaczego) a wczoraj mnie dopadla grypa i bredzilem zamiast dokonac aktualizacji hehe. Tego ze uzywany jest przez WIndows bez wzgledu na inne przegladarki nie wiedzialem-ze mnie zaden specjalista-mam jakies pojecie o paru rzeczach bo wlasciwie od 20 lat mam kompy ale nic poza tym;)

Aktualizacja zrobiona a nad malwarebytes sie zastanowie jak bedziesz maial czas odpowiedziec na pw ktore tego wlasnie dotyczy.

czekam na dalsze instrukcje.

Przejdźmy do kolejnych odpowiedzi Folder ,c:\windows\ erdnt jest tworzony przez Combofixa znajdziesz to w instrukcji do Combofixa do czego służy. Można spokojnie usunąć

Folder na obrazku C:\windows\SoftwareDistribution\ Download folder zawiera ściągnięte przez ciebie kopie łatek z windows update Wszystko co jest w tym folderze możesz usunąć Sam folder pozostaw

Co do innych folderów odpowiedź znajdziesz tutaj http://www.fixitpc.pl/topic/46-optymali … indows-xp/

Proszę odebrać także pw