Wirus z fb - po wyłączeniu komputera usuwa się gadu-gadu

Witam,

Bardzo proszę o pomoc. Niestety siostra pobrała plik z linku na Facebooku.

Tak jak w temacie, od tamtego czasu po wyłączeniu komputera usuwają się ostatnio używane profile na gg. Oprócz tego do strony startowej dopinają się różne, dziwne wyszukiwarki, a ostatnio jak zrobiłam porządek na pulpicie i pousuwałam zbędne pliki, to po uruchomieniu komputera za każdym razem, te pliki które zostały są w różnych miejscach na pulpicie. Dodam jeszcze, że mój program antywirusowy niczego nie wykrywa.

OTL

http://www.wklej.org/id/784048/

http://www.wklej.org/id/784050/

Odinstaluj Vuze Remote Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Raport: http://www.wklej.org/id/784085/

OTL: http://www.wklej.org/id/784087/

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

http://www.searchengines.pl/Czyszczenie … 41981.html

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Wydaje mi się, że zrobiłam wszystko co napisałeś. Wykryto jedno zagrożenie, usunęłam i chyba jest wszystko ok :slight_smile:

Bardzo dziękuje za pomoc! :slight_smile: