Wirus zablokował system. nagrałem livecd i zrobiłem loga otl

witam. brat ściągał jakiś plik z internetu i prawdopodobnie złapał jakiegoś wirusa. komputer normalnie się uruchamia a później wyskakuje coś że hiszpańska policja go namierzyła i chcą żeby zapłacić 100 e. Nic nie można zrobić. na swoim laptopie nagrałem livecd otlpe i odpaliłem na tym popsutym. proszę o sprawdzenie loga http://www.wklejto.pl/99890

13smola ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW DOTYCZĄCYCH LOGÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie, w poście dokładnie opisać problem. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wklej do notatnika poniższy tekst

Plik zapisz pod nazwą FIX.txt Nagraj go na pendrive

Podłącz ten pendrive do niestartującego komputera. Wystartuj ponownie ten komputer z płyty OTLPE

Uruchom program OTLPE zgodnie z instrukcją montujesz rejestr. Klikasz w Run Fix/Wykonaj skrypt. Zostaniesz poinformowany o braku skryptu i wtedy podasz ścieżke do pliku o nazwie FIX.TXT. OTLPE wykona zadanie i poda log, zachowasz go do późniejszej prezentacji.

Po wykonanym zadaniu restartujesz komputer Jeśli system uruchomi się normalnie podajesz loga OTL z poziomu systemu Instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html + log z usuwania OTLPE

Jeśli windows nie wystartuje ponownie uruchom OTLPE wykonaj skan i podaj nowego loga + loga z usuwania na forum