Wirus?

Witam , nie wiem czy ten dział jest dobry ale chyba dobrze trafiłam :smiley:

Otóż mam bardzo dziwny problem , gdy wchodzę na stronę google , lub bing obojętnie , i wpisuję coś tam w pasek

wyszukiwania wyskakują strony . Gdy klikam w jakiś link ładuje się zupełnie coś innego :frowning: ładują sie jakieś strony których w życiu na oczy nie widziałam :shock: . Np. chcę wejść na wp.pl a ładuje mi się jakaś strona że mój komputer została zaakowany przez malware itp . , lub jakieś erotyczne testy coś w tym rodzaju , skanowałam swój komputer kasperskym i innymi antywirusami lecz NIC nie znalazły ;( . Czy to może być jakiś inny wirus ? i czy to wogóle jest wirus .

Ile masz zainstalowanych programów antywirusowych w komputerze?

Mam zainstalowany tylko jeden program antywirusowy . Po skanowaniu kasperskym usunełam go i wgrałam inne antyvirusy one także nic nie wykryły . Potem odinstalowałam wszystko a problem nadal występuje , zamiast oczekiwanej przezemnie strony wyskakuja reklamy lub zupełnie inne strony .

katie3567 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978