Wirus


(Goldenkeylogger) #1

Mój brat dzisiaj przegladał internet wysłałem mu link do nfs most wanted. Nastepnie po jakims czasie opowiedzial mi ze wyskoczyło mu okienko dosa.I cos zaczeło tam sie ładowac czy cos podobnego.Teraz przy pasku zadan wyskoczyły 3 kólka przekreslone tak wyglada podobnie jak znak zakazu.Po restarcie po uruchomieniu wyskakuje mu błąd cos ze nie moze sie jakis plik zaladowac iwyskakuje okienko ze cos wykonalo jaka zla operacje < szczególy i zamknij >gg działa lecz poruszanie po komputerze jest prawie takie same jak przed awaria. Dodam ze w komputerze nie ma programu antywirusowego.Proszeo jak najszybsza odpowiedz.Brat uzywa win 98.


(Szymon651) #2

zainstaluj jakiegos antyvira np. Avasta lub Nortona(płatny) i przeskanuj kompa


(Drahalt) #3

Przeskanować http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=8175

i log z HiJAckThis’a http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654


(Goldenkeylogger) #4

Przegrałem walke.Zainstalowałem antywira i po uruchomieniu znikł pasek startowy.Nie wykryło zadnego wirusa a po za tym wyswietlana jest informacja ze nie ma na miejsca na dysku.Komp sie wiesza.Pozosta ł format.Dzieki za rady.

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 22:23

Dałem jednak rade pogrzebałem w rejestrze i wszystko działa.Nie wiem jak to mojemu bratu sie stało poniewa tłumaczy ze kliknał na jakis link z tapetami od nfs Most Wanted a stronka jest spoko bo wielu moich kumpli tam siedzi i sie nic nie stało.Wirus był na tyle uciazliwy ze narobił kopi w systemie. Trudno było ale sie udalo.