Wirusy na kompie

Użyj narzędzia SmitFraudFix (opcja 2). Potem sprawdź co będzie z tego co wskazałem poniżej i usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki zaznaczone kasujesz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu pokaż nowy log z hjt, SilentRunners oraz c:\rapport.txt

Ściągnąłem ten program ,a le który plik mam uruchomić?

Masz uruchomić plik SmitFraudFix.cmd. W poście, do którego link podałem masz instrukcję - poczytaj.

wiesio52 proszę nazwać temat konkretnie.

Proszę, daje loga z Silent Runners:

A tu z Hijacka:

Wykonałem wszystko to co napisałeś, niby wszystko było pięknie, aż tu nagle gram sobie w fife 07 i komputer sam się zrestartował. :frowning: Sam już nie wiem co to, nie wiem czy dalej walczyć czy jednak zrobić formata :frowning:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

A czy to może być przyczyna tego, że np. sam się zrestartował i laguje mi w niektórych grach? Bo wydaje mi się, że plik .html za wiele w komputerze nie zrobi… A swoją drogą ten plik już wyrzuciłem i go tam nie ma. :?

Zrób to co napisałem wyżej, a następnie daj nowe logi :slight_smile:

No właśnie próbowałem już wczesniej, tak jak mi radził adam9870 , ale niestety te wpisy powróciły, nie wiem dlaczego.

:wink:

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

c:\secure32.html

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Następnie usuwasz wpisy i wklejasz nowe logi :slight_smile:

Jak robię tak jak mi napisałeś, wyskakuje mi coś takiego:

9b1c2877822110dfm.jpg

Pliku może po prostu już nie ma ponieważ jeśli zastosowałeś SmitFraudFix jak radziłem to prawdopodobnie go usunął ponieważ już od dawna usuwa plik secure32.html.

Wklej nowe logi.

Są u góry, nic innego nie robiłem :wink:

Usuń te wpisy, które wskazałem i wygeneruj nowe logi :slight_smile:

Proszę bardzo :wink:

Czysto.

Wklej log z silenta.

I mam jeszcze pytanie, co mogło być przyczyną tego samoczynnego restartu?

Również czysto.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Reset mogło spowodować np. zawieszenie się. Jeśli jeszcze będą występować takie problemy to zrób BSOD’a.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 344#836344