Wirusy

CZY KTOS MOGLBY MI POMOC???

Ostrzeżenie przed malwarem 2005-12-05 16:08:51

Security, autor: Piotr Gorzkowicz, czytań: 3522

W ostatnich tygodniach użytkownicy popularnego komunikatora Gadu-Gadu otrzymują wiadomości, zawierające link do strony internetowej. Na “reklamowanej” stronie, znajduje się rzekomo zdjęcie nadawcy wiadomości.

Wiadomości przybierają różną treść. Prawdopodobnie rozsyłane są przez automat (program). Jednakże cel pozostaje nadal ten sam - zachęcić użytkownika do kliknięcia w podany link. W rzeczywistości znajduje się tam exploit, za pomocą którego instalowany jest malware na komputerze osoby odwiedzającej stronę. Dlatego ostrzegamy, proszę nie przeglądać stron, które są umieszczone na serwerach:

  • 69.50.190.135

  • iframebiz.biz (81.9.5.9)

  • buytraff.biz (81.9.5.9)

Źródło informacji: CERT Polska

POBRANE Z http://hacking.pl/5641

I WLASNIE TO MI SIE PRZYTRAFILO. Z TYM, ZE SERWER TO BETTRIFTT.

WPADLO MI TROSZKE WIRUSOW. Z NETA SCIAGNALEM AD-AWARE I WYKRYL MI 333 WIRUSY I KONIE. LECZ PROSI NAJPIERW O REJESTRACJE. CZESC USUNALEM INNYMI PROGRAMAMI. WIECEJ MI JUZ ONE ICH NIE WYSWIETLAJA. SCIAGNALEM HITMAN PRO LECZ PODCZAS DOWNLOADS ZARTRZYMUJE SIE PRZY JEDNYM PROGRTAMIE. W OPCJACH NIE WYBRALEM OPCJI ZEBY POTWIERDZAC LICENCJE PROGRAMOW SOFTWARE, BO TA SA CHYBA PLATNE.

PROSZE O POMOC! !!

Log z hijacka, nie podpinaj się do innych, zakładaj własny temat, prawdopodobnie to Rootkit

Solver nie podpinaj sie pod nie swoje tematy, tylko zakładaj własne :?

Wydzielono z innego tematu

Update:

Chłopie nie pisz bzdur, rootkita można sie pozbyć a po drugie rootkit revealer mozna sobie w buty to badziewie wsadzić.