Gdzie polecicie oglądać filmy online, jakieś premiery, najlepiej za darmo?

Witam, jak w temacie gdzie w dzisiejszych czasach polecicie oglądać filmy online najlepiej za darmo? Chodzi mi o najnowsze premiery itp, oprócz stron takich jak cda i zalukaj? Ostatnio natknąłem się na taką strone tylko nie moge znalesc. Jesli mozecie to wklejajcie linki albo cos. Wiem, że najlepiej by było iść do kina ale niestety nie stac mnie aby na Kazdy film gonić do kina. Takie czasy :smiley: Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkich użytkowników!

Ja korzystam z https://www.netflix.com/pl/ oraz https://hbogo.pl/ :slight_smile:

1 polubienie

Ja też, ale kolega chce mieć to za darmo.
Jak myślicie, nie stać mnie w tej chwili na nowe auto. Mogę gdzieś sobie takie “wypożyczyć” za darmo?

1 polubienie

Każdy wie, ale nie przyzna się, że piraci, a niektórzy nawet płacą za piracenie.

2 polubienia

Nie oceniaj wszystkich swoją miarą.

Przez próbny, pierwszy miesiąc może oglądać, w obu przypadkach - za darmo :slight_smile:
ps. Jeśli jest abonentem innej niż Play sieci i przejdzie do Playa, to może oglądać Netflixa za free przez 6-mcy :wink:

1 polubienie

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1 polubienie

My nie kwestionujemy ,że takie strony są ale to czy są legalne. :slight_smile:

Admin najwyżej wykasuje post, wątki już były kasowane.

OO dzięki kamerzysta, własnie nie wiem czy to nie ta strona o która mi chodziło haha. Panowie spokojnie, tylko zapytałem, niech rzuci pierwszy kamień ten kto nie miał u siebie chociaż jednego pirata :smiley: Dzieki jeszcze raz i bez spin. Miłego piatku!

Owa! Na YT widzę często pirackie filmy.
YT - to nie wyznacznik legalności.
Nawet darmowe filmy w VOD nigdy nie były na listach darmowych dystrybucji.

Wątek powinien być do zamknięcia, bo sprowadza się do szukania serwisu z pirackimi treściami. Nie ma legalnie za darmo, ewentualnie w miejscach gdzie są okresy próbne, a potem płac, albo coś jest wliczone w abonament.

Jak już piracić to lepiej torrenty niż filmy z CDA. Po co oglądać coś w słabej jakosci jak można “kupić” BDRipa 1080p i oglądać jak człowiek :slight_smile:

Dochodzi jeszcze kwestia udostępniania przy ściąganiu z torrentów więc pod względem prawnym nie jest to identyczna sytuacja (ale jest pod względem moralnym).

1 polubienie

To są jeszcze te serwisy hostingowe, ale to lipa zazwyczaj bo masz słabe prędkości i musiałbyś zostawiać komputer na noc do ściagania jak 15 lat temu :smiley:
Zresztą jak się nie wymaga super jakości to wystarczy konto na Netflix i ew. podłączenie laptopa do TV przez HDMI. Co prawda kosztuje troszkę ale chyba najwygodniej teraz. O ile oczywiście ktoś ma TV z HDMI oraz dobry internet (niestety nie mam ani tego ani tego :frowning: )

Przecież na Netfliksie możesz wykupić plan z dostępem do filmów w jakości UHD (obecnie 52zł). Jaką wy jakość piracicie po tych streamingach, że UHD jest słaba?

Do tego konto można podzielić na 4 i za miesiąc Netfliksa w najwyższym pakiecie wychodzi śmieszne 13 zł.

1 polubienie

Kiedyś widziałem, że ludzie tyle płacili za dostęp do torrenty.org :smiley: A płacić za możliwość popełnienia przestępstwa to już skrajny debilizm :smiley:

2 polubienia

Rozdzielczość może i jest UHD ale kompresja Netflixa też wychodzi bardzo mocna - co jest zrozumiałe, nikt nie chce jakości Bluray przy streamingu - musiałby ściągać 50+GB danych (bo zakładając, że film trwa 2 godziny, musimy ściągać 25GB na godzinę czyli 7MB/s (56Mbps)

Dzisiaj pobrałem wczorajszych milionerów.ze znajomej strony, z prędkością ok 27MBs - taki szybki mają serwer. Pobrało się w znośnej rozdzielczości:
1sc055
Z tvp vod pl pobieram z pewnością ok 13MBs, a kolejny film serialu 45 minutowego waży 1.5GB. Też niezła jakość.
W życiu nie łapałem z torrentow, czy jakichś chomików. Gdy są za darmowe na vod, czy gdzie indziej, najczęściej dla Polonii za granicą, to łapię najnowsze odcinki:

Tym sposobem starsi zapominają o telewizorze…