Witam mam pewien problem

Witam mam pewien problem

Otóż miałem pewnego wirusa którego wykrył NOD i usunął go. Wszystko pięknie ładnie do pewnego momentu chciałem wyszukać pewien plik i okazało się że program do wyszukiwania włącza się ale nic nie pisze gdzie ma być to wyszukane itd. Później zaś chciałem otworzyć windowsa media playera 9 (nie pobrałem jeszcze 11) i pokazuje się błąd gdzie pisze “Wystąpił wewnętrzny błąd aplikacji” .Myślę sobie tego już za dużo więc chcę włączyć na " Pomoc i obsługa techniczna a tu nic się nie włącza. Kolega poradził mi aby naprawić system no i wszystko pięknie ładnie kiedy pokazuje mi się ekran i na dole pisze czy chcę zainstalować Windowsa Xp Home Edition albo naprawić więc wciskam “R” czyli naprawić. no i dobra coś tam się ładuje myślę sobie wszystko jest OK aż tu nagle pojawia się ekran i pisze mi coś żeby wybrać nie wiem numer konta użytkownika no to wybieram “1” bo tylko tyle jest później wprowadzam hasło administratora no i później już nie pamiętam za bardzo co ale chyba coś odnośnie jaką opcję chcę wybrać no to se myśle Ok napiszę więc wpisuje ( oczywiście po angielsku) naprawić a tam mi pisze “taka komenda nie jest rozpoznawalna proszę o napisanie komendy help aby wybrać komendę” no to wpisuje to co tam piszę po kolei ale nic się nie włącza aż wreszcie zauważyłem komendę EXIT myślę sobie ciekawe czy zadziała no i zadziałała komp się zresetował.

No i nareszcie doszłem do sedna sprawy którą komendę wybrać lub co zrobić aby można było naprawić WMP, wyszukiwarka systemu (I bóg wie co jeszcze nie działa) oczywiście bez formatowania. A i bardzo proszę o jakąś dobrze sformułowaną i łatwą do zrozumienia wypowiedź bo nie jestem ASEM w takich sprawach. BARDZO PROSZĘ O POMOC.

Wróć do systemu. Zrób w nim i podaj logi z programów HijackThis oraz Combofix :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi wklejasz na http://wklej.eu lub na http://wklej.org, a w poście dajesz tylko link do nich.

Combofix a ten program też

Tak, combofix jest prawie na samym dole w tym linku.

cosik_ktosik jesteś wielki dzienki stary wszystko działa jak należy

Daj log z usuwania z Combofix