Witam mam problem z dyskiem twardym


(Pawelsolowiej) #1

Witam jakieś 2miesiące temu informatyk mi zrobił formata i wszystko działało.

Ja głupi naczytałem się w gazetkach komputerowych że co jakiś czas trzeba skanować kompa a mianowicie wszedłem w Mój komputer następnie właściwości dysku C Narzędzia {Ze wszystkimi trzema dyskami tak zrobiłem ale tylko D zeskanował mi się na miejscu a za razem znikł}i skanuj dobra wyskoczył mi komunikat że po restarcie komputera zeskanuje mi dysk C i E na C mam Windowsa.Ale jest jeden problem mam trzy dyski C.D.E ale D był jakimś wyjątkiem ponieważ zeskanował się od razu trwało to jakieś trzydzieści -czterdzieści minut i komputer jakoś w tym czasie skanowania pierdział gdy już skończył te skanowanie zaczął się ciąć oraz znikł mi dysk D ten który skanowałem był i znikł tak jakby zabrało mi pamięć z twardego dysku.

Gdy wchodzę w Mój Komputer komp zaczyna się ciąć bardzo mocno nie wiem co się dzieje.

Proszę was drodzy użytkownicy pomuście mi rozwiązać ten problem bo komputer w tej obecnej chwili jest mi bardzo potrzebny .

ZROBIŁEM WŁAŚNIE TO CO UKAZUJE TO ZDJĘCIE http://yfrog.com/b8dadp


(Lukaszk 89) #2

Pobierz ten program.Zakładka Error Scan i sprawdź dysk na obecność bad sektorów.To może na początek a potem zobaczymy dalej.

E: http://www.instalki.pl/programy/downloa ... D_Tune.php


(Agatonster) #3

suja ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Adalbert) #4

analiza-dysku-twardego-t340452.html