Witam poszukuje zamiennika dla Adobe Flash Player_ Plugin

wlasnie uzywalem aimpa

Dodane 06.03.2011 (N) 10:37

Opera tez gniot 100%procka zre

Dodane 06.03.2011 (N) 10:38

juz wole Firefoxa

Chcesz zoptymalizowanego Firefoxa to możesz przetestować to: http://www.palemoon.org/download.shtml .

Hej,

Oj, bym się kłócił. Wystarczy sprawdzić, co obciążą procesor - czy oby na pewno proces firefox.exe czy plugin-container.exe. Jeśli to drugie, to szczerze mówiąc nie widzę związku z rodzajem przeglądarki.

A no to gratuluję. :slight_smile:

Skoro tak, to nie trzeba się bawić w ustawianie priorytetów skryptem. Uruchamiasz opcję programu i wchodzisz w gałąź System. W ustawieniach Różne masz możliwość zdefiniowania Priorytetu na wysoki.

Pozdrawiam,

Dimatheus

U mnie Opera, przy niektórych treściach zajmuje 100% CPU, na AMD Sempron 3000+ 1,8GHz :wink: Filmy 480p u mnie się ścinają, zależy - czasem w ogóle, a czasem to tak, że oglądam pokaz slajdów :wink:

Tak więc powiedz, jak to zrobiłeś, że Ci 480p płynnie idzie?

Hej,

Też mnie to zastanawia. :slight_smile: A może kolega zapomniał napisać o tym, że to karta graficzna dekoduje mu materiał video… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dimatheus , po prostu, działa. :stuck_out_tongue: Katta GeForce 7200 AGP, optymalny sterownik, wyłączone większość usług. Proc ma lekko i nic nie tnie.

Hej,

Faktycznie, taka karta nie zdziała nie wiadomo czego… :slight_smile: Oczywiście racją jest, że wyłączenie usług może przyśpieszyć kompa, ale aż do tego stopnia? :wink:

Pozdrawiam,

Dimatheus