Witryna Pekao24 a Internet Exprorer

Witam.

Do dnia dzisiejszego z Witryną Pekao24 nie miałem żadnych problemów. Jest to strona tzw. https - bezpieczna. Używałem do tej pory i używam nadal przeglądarki Internet Explorer. Wszystko było gites, aż do dzisiaj. Nie wiem dlaczego, ale po wpisaniu pierwszego hasła, Pekao24 nie wpuszcza mnie na wpisanie drugiego - komunikatem: “Korzystanie z serwisu PekaoInternet wymaga innej wersji przeglądarki”. Co jest grane jak do wczoraj było wszystko OKI. Próbowałem dostać się na tą stronę i Explorerem systemowym (czystym) jak również innymi wersjami Exprorera takimi jak: 6, 7 i 8! I nic! Ciagle to samo!? Proszę o pomoc

PS. Nie chciałbym zmieniać typu przeglądarki!

Maestro00 , Czy autor tematu prosił o porady w wyborze przeglądarki?

Chyba wyraźnie napisał:

OT - KOSZ

Adi_superstar , Przetestowałem stronę na IE8 i logowanie na obydwu poziomach odbyło się bez problemu.

Nie “grzebałeś” nic przy ustawieniach identyfikacji przeglądarki?

Czyściłem trochę kompa, może nawet i zaglądałem w ustawienia IE. Siedze praktycznie od rana a z dostaniem sie do Pekao24 od 3h. Nie dam sobie … obciąć, że czegoś przestawiłem. Mogło tak być. Tylko co??? Próbowałem też się dostać do P24 po przywróceniu Ustawień Zaawansowanych i też nic.

Drodzy koledzy - UDAŁO Mi się. W zabezpieczeniach zresetowałem wszystkie strefy do poziomu domyślnego. I chula! Może i jednak pogrzebałem tam gdzie nie trzeba i nie przywiązałem do tego zbytniej uwagi co zrobiłem - to był na pewno mój błąd. Wielkie dzięki za pomoc.

PS. Sprawdze tego Firefoxa - może faktycznie czas na zmiany???

Dodane 03.04.2009 (Pt) 21:20

Zainstalowałem tego Firefoxa v.3RC1 i jest nawet nawet. Narazie przy nim zostanę. Tylko jeszcze takie małe pytanie - czy jakbym zdecydował się pozostać przy tej przeglądarce to jest możliwość całkowitego odinstalowanie IE??? Bo, jak narazie odinstalowałem wersję IE7, lecz i tak pozostał mi czysty - systemowy IE6. I nie ma Go w Panelu sterowania - Dodaj/usuń programy?!

Z góry dzięki!

Nie da się, dopiero w Win7 będzie można usunąć IE8…