Włączenie programu na drugim profilu

Mam problem.

Ogólnie mam na kompie 2 profile - czy jest możliwe, ze gdy włączy sięjeden profil, na tym drugim włączy się program? chodzi o emule chciałbym żeby się włanczał, ale żeby nikt go nie widział, nawet na tej listwie.

nie da się ustawić, by 2 profile naraz były włączone…

Znalazłem prehostoryczne rozwiązanie, ale tylko częściowe.

Zaplanowane zadania->uruchamiaj w procesie bezczynności.

W emule ustawić trzeba by uruchamiał się zminimalizowany i już.

Napewno się nie da? :-x

Instalujesz Windows Server 2003 Resource.

Następnie wchodzisz Start-uruchom w oknie Uruchamianie wpisujesz cmd. I klikasz OK.

Otwiera się okno wiersza poleceń. Wpisujesz C:\Program Files\Windows Resource Kits>instsrv.exe eMule "c:\Program Files\Windows Resource Kits\Tools\srvany.exe"

Naciskasz Enter i wyswietla się napis:

The services was successful added!

Otwierasz konsolę Uruchamianie i w polu Otwórz wpsiujesz regedit i klikasz na Ok.

Przechodzisz przez klucze HKEY_LOCAL_MACHINE , SYSTEM, CurrentControlSet i Services. Kilkasz prawym przyciskiem na klucz eMule, i wybierasz Nowy, Klucz. Nowemu obiektowi nadajesz nazwę Parametrs.

Tworzysz dwie wartości. Kilkasz na klucz Parametrs prawym przyciskiem myszy. Z menu wybierasz polecenie Nowy i Wartośc ciągu. Dodanej wartości nadajesz nazwę AppDirectory. Tak samo tworzysz drugą wartośc o Application.

Otwierasz wartośc AppDirectory. Pokazuje się okno Edytowanie ciągu. Wpisujesz w nim “Sciezke dostępu pliku.exe Domyslnie C:\Program Files\eMule” Do drugiej wartości Application wpisujesz sciezkę aplikacji.

Zamykasz edytor i restart.

Jest to sprawdzone ale zeby działało wymaga Windows XP/2003

Sens w tym jest taki ze dodajemy eMule do usług systemowych.

Radzę zrobić kopię rejestru przed zabawą i punkt przywracania systemu, w razie jagbyś coś namieszał.

rss jak się nie da jak da :stuck_out_tongue:

nie