Włączenie / wyłączenie dźwięków o danej porze

Witam,

od dłuższego czasu poszukuję pewnego oprogramowania, które:

  • umożliwi wyciszenie dźwięków o danej porze (np o 22)

  • przywrócenie dźwięków o danej porze (np o 8 rano)

Skrypt / program powinien chodzić sobie cicho w systemie, i dać się zapętlić. Powinien też być darmowy.

O co chodzi? Mam ekran lcd na którym będą leciały różne prezentacje multimedialne (filmy, animacje). W odtwarzaczu filmów obraz będzie zapętlony, tj. po ukończeniu odtwarzania playlisty, będą one leciały na nowo, począwszy od pierwszego. Pod ekran będzie podczepiony komputer, a na nim zainstalowany Windows XP Home. Chciałbym, aby o 22 zostały wyciszone wszelkie dźwięki, a np o 8 rano przywrócone (cisza nocna). Macie jakieś pomysły na to?

A może jest jakiś darmowy player video który posiada taką funkcję? Może narzędzie systemowe?

Fajnie jakby dało się go dodać do autostartu, tak żeby po ewentualnym restarcie programik z zapamiętanymi ustawieniami odpalał się automatycznie.

Dzięki z góry za pomoc,

Paweł

Sprawdź AIMP 2

Wystarczy wszystko odpowiednio ustawić.

klik :

aimp2.th.jpg aimp22.th.jpg

Reszta ustawień w opcjach.

XMan dzięki, zaraz to sprawdzę. Znalazłem też inny software - GONG! , który umożliwia dokładnie to o co mi chodziło z dźwiekiem.

Wystarczy zaznaczyć sleep time , aby wyłączyć dźwięki np od 22 do 6 rano. Program automatycznie dodaje się do autostaru i zapamiętuje ustawienia, więc szybki restart mu nie straszny.