Wladca Pierścieni - Co z nową częścią

(Boyka13) #1

Witam..Bardzo uwielbiam film wladca pierścieni ,obejrzalem wszystkie 3 filmy ... i zastanawiam się czy bedzie następna część.Wiem że to niby trylogia ale zastanawia mnie czy by nie mogli jakoś dokończyć tej historii.Bo zawsze zlo jakoś przetrwa

prosze o odpisanie :wink:

(prestige1x) #2

Muszę Cię zmartwić. Ta historia jest już dokończona. "I tak, gdy okręt zniknął z widnokręgu, zamknęła się w dziejach Śródziemia karta Drużyny Pierścienia."

(Marcin Kieszek) #3

będziesz musial zadowolić się:

oraz

(Grzesio Pesio) #4

Niewiem czy bedzie film, ale jest kontynuacja Władcy przez jakiegoś Ruska, mój brat to czyta... niewiem jak to zdobył ale może na allegro bedzie. Podobno jest rownie dobre jak cała Trylogia.

(neo10) #5

A oglądałeś normalne wersje czy rozszerzone bo jeżeli tylko normalne to prawie jakbyś 1/3 filmu nie widział ;]

Mi osobiście po jakimś 200 obejrzeniu każdej części i wcale nie przesadzam ;] powoli zaczyna się nudzić trylogia ;D

makrela , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Po drugie, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

(Boyka13) #7

ale ot o tym hobbibcie to taka kontynuacja??

(iGreq) #8

Akcja Hobbita dzieje się przed wydarzeniami z Drużyną Pierścienia

(Boyka13) #9

aa to głupio a jak myślisz bedzie nowa część??

(Czyzu7) #10

Chyba nie czytałeś książki. Na pewno nie będzie żadnej nowej części, bo film jest tylko ekranizacją książki, a Tolkien już raczej żadnej nie napisze :slight_smile: W planach mają tylko zrobic Hobbita. W każdym razie polecam czytanie książek, a nie tylko oglądanie filmów 8)

(Kinemator) #11

Przeczytaj może książki, bo nowych filmów dziejących się po Władcy na 99% procent nie będzie. Są co prawda książki opisujące wydarzenia po zniszczeniu pierścienia (Ostatni powiernik pierścienia, Pierścień mroku) ale nie pisane przez Tolkiena.

(Boyka13) #12

A ja wierze że bedzie nowa część ... że jakoś sauron przeetrwa i wyjdzie i orki itp

(Jacob) #13

Wszystko pięknie po za jednym szczegółem - Władca Pierścieni nie jest trylogią!

(Boyka13) #14

jakto nie jest ?? jest !!

(Jacob) #15

Władca Pierścieni jest Sześcioksięgiem! A podział na trzy części powstał z inicjatywy Wydawnictw a nie Tolkiena!

(Boyka13) #16

a no to może ale wrócmy do tematu co z tą nową cześcią?