Włamanie do gg

mam problem ktoś włamał sie na moje gadu-gadu podszywa sie za mnie daje głupie opisy zmieniłam juz hasło do serwera ale to nic nie daje nie chce zmieniać numeru co mam zrobic aby ten ktos nie mogl wchodzic na mój numer

nie wiem czy gg ma obsługę SSL ale to może pomóc w zabezpieczeniu konta… i jeżeli ktoś ma dostęp do Twojego peceta, to nie przetrzymuj hasła na dysku, tylko na serwerze…

Nie ma.

sylwusia1492

1.Zmień adres e-mail na ktore jest wysylane zapomniane hasło.

2.Zmiń hasło.

3.zobacz w firewellu czy jest dopuszczony jakis program ktorego nie znasz.

4.Zobacz w procesach czy nie ma jakiegos nieznanego.

5.Hasło gg zapisałas w programie czy za każdym razem je wpisujesz??

za kazdym razem je wpisuje

Uczyń narazie tak jak napisałem… jeżeli problem nadal bedzie to wymyslimy cos innego…

zakładałaś sobienumer sama czy kolega? Jeśli kolega to prawdopodobnie on kryje się za tymi żartami. Proponuję założyć nowy numer i powiadomić znajomych o jego zmianie.

sama zakładałam ten numer i mam go od kilku lat dopiero dzisiaj zaczeło mnie wybijac wiec weszlam na numer mojej ciotki i okazalo sie ze jestem dostepna pozniej znajomi mi mowili ze mam jakies dziwne opisy itp :?

Jeżeli ciekawi cie kto sobie robi te żarty… zobacz jego IP nstepnym razem i porównaj z innymi IP znajomych z listy gg (jeżeli osoba ma zmienne IP to nic to nieda wiec jedynie co sie dowiesz to że np. ma NEOSTRADE)

Masz Neostrade, LAN… czy co?

Może masz sieć i ktos bawi się keylogerem jakimś.

przeskanuj komputer antywirusem

lub

http://www.pandasoftware.com/activescan … ncipal.htm

pewnie masz jakiegoś trojana

mam internet radiowy nie mam sieci a kompa juz skanowalam

w takim razie zmień numer na nowy. Zobacz, jesli będzie to się znów działo to znaczy, że masz zainfekowany komputer :?

jesli dziewczyna ma numer od kilku lat to pewnie nie interesuje jej jego zmiana… Sylwusia zmień też hasło na e-mail i spróbuj jakiegoś trudnego hasła używaj znaków specjalnych i cyfr

A nie wysyłałaś czasem komuś pliku config.dat??

Bo dzięki temu programowi:

GG Password Recovery

:arrow: http://www.pobieralnia.pl/plik-721-gg-p … y-2.2.html

I dzięki wyżej wymienionemu plikowi można “odczytać” jaki numer i hasło ma dana osoba :?

Hmm… skoro masz radiówke to pradopodobnie ta złosliwa osoba tez ją ma… zastosuj tą porade z IP.

W dzisiajeszych czasach prawie żedne skanowanie antyvirem itp systemu nie wykryje takiego szkodnika :wink:

EDIT:

Sebaqyk czytaj a potem pisz…

prawdopodobnie ktoś przechwycił Twoje hasło, niestety w gg są one przesyłane w postaci niezaszyfrowanej przy jakiejkolwiek zmianie profilu / zaszyfrowane jest tylko podczas logowania / . Zainstaluj nakładkę Powergg. Następnie do katalogu plugins znajdującego się w folderze gg musisz skopiować plik “gaducrypt.dll”/ poszukaj go na stronie z gg /. następnie uruchom “powergg” i “pgg-config”, klikając tak na formatce, która Ci się pojawi aktywujesz plug-in.Od tej chwili Twoje rozmowy i hasła będą szyfrowane kliczem RSA 1024 bitowym. Wtedy możesz zmieniać hasła i inne dane bezpiecznie. Zastosuj się także do porad vistamena / zmiana e-maila, hasła itp /

a ja wam powiem jedno!! zeby ta osoba nie wkopywała sie do ciebie na gg poprostu (ONA) musi usunąć twój nr gg na swoim kompie- nawet zmiana hasała tu niepomoze!! poprostu ten tzw"haker"musi usunąc twoje konto na swoim kompie!!

Bzdura.

zmiana hasła zrobi swoje. Jak masz możliwość oczywiście.

oczywiście zgadzam się z lazikarem jeżeli ta osoba i Ty logujecie się na jeden numer musicie teraz mieć jedno hasło, wniosek prosty, ktoś przechwycił Twoje hasło i się bawi, jeśli przechwycił, mógł to zrobić włamując się do kompa, lub przechwytując pakiety / na radiówcw jest to bardzo proste /, z których wyciągnął hasło jak zrobisz co Ci napisałem wszystko będzie szyfrowane, to nie będzie mu tak prosto pozyskać nowe hasło, oczywiście musisz też postawić jakąś zaporę na windowsa, aby aplikacja za pomocą mógł wykraść hasło / jeśli zainstalował Ci jakiegoś trojana / nie mogła się z nim połączyć no i przeskanować kompa dokładnie, najlepiej skanerem on-line i ręcznie usunąć podejrzane aplikacja

…szczególnie ze potwierdzenie zmiany hasła jest na maila który wpisujesz przy rejestracji.