Włamanie do Microsoftu

Kompletnie nie czytasz co piszę, czy nie rozumiesz roli EE?

Wskaż mi błąd na który się powołujesz i udowodnij te pół roku o których piszesz. Po próżnicy to i ja mogę pisać, że MS naprawia błędy w 14 minut i 37 sekund. Ponownie apeluję: piszcie co chcecie, ale piszcie zgodnie z faktami. Zasłyszana informacja prawie nigdy nie ma znamion prawdy.

Ryan nie będe kontynuował tej debaty bo jest bezcelowa w tej chwili a konfliktów tworzyć nie chce a błędów jest tyle że nie pamiętam na który łatkę tworzono (ale na większość dłużej niż 2 miesiące) zresztą microsoft ze wszystkim sie spóźnia z wydaniem SP2 do win XP z wydaniem Longhorna z publikowaniem łatek itp. można by jeszcze wyliczać ale nie warto

a myślisz, że to takie prste poprawiać błędy w kilku tysiącach linii kodu ?? a poza tym jak się nie podoba, to można używać innego OS’a, nikt nikogo na siłę nie trzyma :stuck_out_tongue:

a czy ja mówię że się nie podoba ?? nie będe się wdawał w dyskusje ale skoro robią system operacyjny to mogli by robić go porządnie bo na przykład mogę dać linuksa który jest BEZPŁATNY i ma dużo mniej dziur i wad niż “okna” microsoftu(albo raczej microshitu) który jest płatny

po pierwsze primo: nad Linuksem pracuje o wiele więcej programistów, niż nad Windows

po drugie primo: może mieć tyle samo dziur, tylko że wszyscy uparli się na ich wyszukiwaniu w produktach Microsoftu…

niezależna firma (nie pamiętam jaka) badała obydwa OS’y i w linuksie było ich około 10 razy mniej niż w windowsach a jeśli microsoft udostępniłby kod źródłowy ale zachował prawa autorskie to miałby mniej roboty bo użytkownicy sami by łatali system

PS. więcej się sprzeczał nie będe każdy ma swoje argumenty a ja nie mam zamiaru przerzucać się nimi