Włamanie na Gmail

Witam! Ostatnio zauważyłem ze ktoś się loguje na moje konto Gmail, jest to ktoś z USA żeby się zabezpieczyć lepiej korzystam z weryfikacji 2 etapowej. Pozmieniałem hasła wylogowałem wszystkie sesje wywaliłem wszystko i pozwoliłem by tylko mój komputer mógł się łączyć z moją pocztą, miałem spokój na 12h. System jest świeży dopiero co postawiony przeskanowany czym tylko się dało i nic, żadnego alertu ale co wejdę na pocztę pokazuje mi aktywność kogoś z USA. Loguje się poprzez IMAP. Jak mogę się pozbyć tego intruza ??? Na poczcie nie mam nić dosłownie ale konto jest automatycznie skanowane co minute. Jest jakiś sposób by się od tego uwolnić ??

Wyłącz IMAP.

Mam wyłączony. To ten ktoś się z niego loguje :expressionless: wyłączone są wszystkie sesje wszystkie IMAP logowanie jest tylko i wyłącznie za pomocą strony Gmail. Każde logowanie jest potwierdzane kodem sms.

IMAP może być włączony, wyłącz POP3. Miałem to samo przez pewien czas a dodam że z mojego adresu korzysta na raz 8 osób i też mnie to dziwiło. Zmieniałem hasła i inne cuda czyniłem. Wystarczyło wyłączyć POP3 i teraz nie mam podejrzanego logowania ze Stanów Zjednoczonych.

Ok wyłączyłem zobaczymy czy to pomoże.

Możesz przeskanowć Spybot Search & Destroy.Oczywiście aktualizuj bazę wirusów.Dodatkowo ręcznie z zakładki Aktualizacja Programu.

Nic nie pomogło, Wyłączyłem IMAP i POP-a ale nadal mi wyskakuje ze sie logował z IMAP

Dodane 11.12.2011 (N) 15:49

Przeskanowany nic nie znalazło …