Włamanie

mógł skorzystać z sniffera gg lub jakiegoś innego narzędzia które przejmuje pakiety gg i rozszyfrowuje je albo metody brute - force. jest dużo sposbów :roll:

dobra dobra ale o tych metodach tylko czytałeś mi się zdaje

stosowanie ich zwłaszcza przy firewall-u jest trudne a snif nie włami ci się i nie zmieni ci hasła na dysku zresztą brute force nie złamie hasła w 60 sekund(hasło ma 7 znaków duże i małe litery + cyfry) zresztą wróćmy do tematu to Power gg nie zawsze da rade sprawdzić IP

no tak czytałem, zaznaczam “czytałem”. a ty je stosujesz :twisted: ?

kilka osób na sieci twierdzi że ma program który “z daleka” funkcjonuje i odszyfrowuje ale to nie moje słowa. :roll:

no tak rzeczywiście. w ciągu 60 sekund nic to nie da.

ogólnie mówisz w ten sposób jakbyś ty przechwycił tą rozmowe, pozmieniał hasła itd. tak tylko mi się zdaje :> :lol:

zdaje ci się bo bym chętnie poprzechwycał to wszystko :twisted: bardzo chętnie bym się pobawił ale jak już to z kumplem mamy lepszy sposób przez sieci p2p na wyciągnia haseł z gg dlatego nie zostawiajcie haseł zapamietanych w programie i uważajcie co udostępniacie :twisted:

robi cie to? kradzież kont gg :? mnie wszystko związane z gadu gadu przestało obchodzić już dawno :roll: zbyt proste … szanuje innych, doświadczenie mnie nauczyło :wink:

ja też szanuje hasła sprawdzam ale nie korzystam ale historie niektórych rozmów są bardzo zabawne :twisted: uważajcie na P2P i miejcie firewall-a nie zapamiętujcie hasła w gg bo możecie paść ofiarą niekoniecznie moją a wtedy może być niemiło