Własne menu pendriva


(Mati Zmc) #1

Witam, czy jest jakiś soft/sposób by zrobić autorun na pendriva z własnym menu? Chodzi mi o coś takiego, że po włożeniu pendriva mamy (mówiąc tak po chłopsku:) ) okienko z własną tapetą, na niej kilka przycisków które otwierają nam foldery na pendrivie (nie programy tylko zawartość folderów o określonej nawie - np. button muzyka otwiera nam folder muzyka i pokazuje jego zawartość)


(Neon1992) #2

Można np. w HTML'u. Wtedy menu otwiera Ci się w przeglądarce. Plik wrzucasz w autorun.inf na pendrive i śmiga.

Możesz też skorzystać np. z tego softu: http://www.quickmenubuilder.com


(Fanboj O) #3

http://portableapps.com/


(Liwt) #4

Sprawdź program o nazwie AutoPlay Menu Builder

Testowałem wyłącznie na DVD ale na pendrive też powinien działać :wink:

Pozdrawiam


(Profesorek9) #5

AutoRun Typhoon III Professional v3 2 43 Jeżeli chodzi o Tworzenie menu, podmenu, dodawanie muzyki w tle, wrzucasz muzykę, i jednym przyciskiem ją odtwarzasz,

możesz wrzucić filmy, możesz podczepić pliki ( RAR ), że po kliknięciu same się rozpakują, podłączać linki, np., swoją ulubioną tapetę dać na tło autostartu, można to zapisać w jednym pliku,

można hasło przypisać do płytki ( menu ) edytować przyciski akcji, przypisywać akcje pod nie, np. wysuwanie się tacki i wyjście z menu, po kliknięciu przycisku, można wrzucać obrazki, typu:

Przed uruchomieniem menu, pokaże Ci się slajd, przez ustawiony czas, można robić pokaz slajdów, etc, etc. :slight_smile:

A te inne, Autoplay i inne badziewia nie dorastają temu programowi do pięt. Próbowałem innych :smiley: Sporo tych opcji ma. Polecam.


(lazlow87) #6

Bawiłem się kilka lat temu AutoRun Typhoon i on jest w TRIAL! Zaniosłem menu i muzyczką do kumpla żeby się pochwalić i nie nie działał. Napisane było że trzeba było mieć licencję. Także ja bym sobie nim głowy nie zawracał chyba że chcesz się pobawić to czemu nie.